artykuł-Efekt WOW - regeneracja włosów Żanety

Efekt WOW - regeneracja włosów Żanety

EFEKT WOW organizowany przez Modne Włosy - metamorfoza Żanety, czyli praca na długich, gęstych włosach. To wszystko na Targach Beauty Days Ptak.


artykuł-Efekt WOW - z blondu w obłędny fiolet - metamorfoza Pauliny

Efekt WOW - z blondu w obłędny fiolet - metamorfoza Pauliny

EFEKT WOW organizowany przez Modne Włosy - szalona metamorfoza Pauliny, czyli jak ze zwykłych kręconych włosów uzyskać doskonały efekt z pazurem. To wszystko na Targach Beauty Days Ptak.


artykuł-Efekt WOW - kilka ruchów nożyczkami, które diametralnie zmieniły wizerunek Sandry

Efekt WOW - kilka ruchów nożyczkami, które diametralnie zmieniły wizerunek Sandry

EFEKT WOW organizowany przez Modne Włosy - metamorfoza Sandry, która zdecydowanie odmłodziła Sandrę. Nowe włosy, nowy wizerunek :) To wszystko na Targach Beauty Days Ptak.


artykuł-Finalistka letniej Fryzjermanii 2017 - Ola Dubiel

Finalistka letniej Fryzjermanii 2017 - Ola Dubiel

FRYZJERMANIA - To konkurs dla każdego stylisty, który chce pokazać się ze swoim warsztatem doświadczeń. Jeśli jesteś kreatywnym, odważnym stylistą bądź stylistką, nie boisz się wyzwań i masz mnóstwo pomysłów, które chciałbyś/chciałabyś zrealizować - FryzjerMania to zdecydowanie coś dla Ciebie! To...


artykuł-Fryzjerstwo&Rock na Targach Hair Fair, Katowice 2017

Fryzjerstwo&Rock na Targach Hair Fair, Katowice 2017

MORIALNE SHOW na katowickiej scenie głównej, Targi Hair Fair 2017. Ekipa Modnych Włosów wraz z niezastąpionymi stylistami: Damianem Witkowskim, Robertem Mojżyszem i Wojtkiem Sekułą oraz zespołem MORIA, który zagrał na żywo. Niecodzienne stylizacje i zaskakujące kompozycje.