Zakręcony powrót do dzieciństwa - EFEKT WOW - salon HAIRMATEPielęgnacja kręconych włosów to nie lada wyzwanie. Często bardzo przesuszone, z tendencją do puszenia się przysparzają wiele zmartwień i generują ogrom czasu, który posiadaczka „sprężynek” musi spędzić przed lustrem.
Tak samo było w przypadku Agaty, która zgłosiła się do nas z chęcią przejścia metamorfozy EFEKT WOW.

 

Dlaczego postanowiłaś zgłosić się do EFEKTU WOW?
„Jestem osobą od zawsze związana z muzyką. Moje zawody to: wokalistka, nauczyciel rytmiki i tańca, wodzirej i mama trójki wspaniałych dzieci!Przemyślałam sprawę i chciałabym wziąć udział w takim programie jak efekt wow, ponieważ muszę coś zmienić w swoim życiu by mieć jeszcze więcej szalonych pomysłów .Dodam że mam duszę romantyczki i kocham to co robię!!!”

Profesjonalistki z warszawskiego salonu Hairmate, podjęły się przeprowadzenia niesamowitej, odświeżającej metamorfozy.
Zdecydowały się na ciemniejszy odcień u nasady, natomiast końce w kolorze… różowo-łososiowym!

Agata musi przede wszystkim skupić się na dokładnej pielęgnacji włosów – powiedziała Dorota, jedna ze stylistek.
To bardzo istotne przy kręconych włosach, ponieważ przez wieloletnie zaniedbanie stały się one suche, łamliwe i pozbawione połysku.

Obłędna metamorfoza, profesjonalny make up wykonany przez Małgorzatę Bałdowską -

wizażystkę gwiazd, wykładowcę i dyrektorkę Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh w Warszawie. Absolwentka warszawskiej ASP. Pracuje przy sesjach fotograficznych mody (m.in. dla Lidii Kality oraz portugalskiego wydania magazynu „Vogue”) oraz beauty (m.in. do magazynu „Makeup Trendy”). Współpracuje z aktorami, piosenkarzami, gwiazdami estrady, ale wykonuje też makijaże dla osób indywidualnych oraz prowadzi szkolenia dla firm. Jej makijaże można również podziwiać przy pokazach mody, realizacjach programów telewizyjnych (m.in.: „Zacisze Gwiazd”, „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”).

Co sądzisz o metamorfozie, którą przeszłaś?
Jestem bardzo zadowolona! Ta metamorfoza była dla mnie małym powrotem do dzieciństwa. Odzyskałam przepiękną „burzę loków”, wizażystka wykonała mi piękny makijaż – za co bardzo dziękuję!

Komu poleciłabyś udział w EFEKCIE WOW?
Myślę, że przejście takiej metamorfozy poleciłabym każdej dziewczynie, która chce diametralnie zmienić swój wygląd!

KOMENTARZE