Adrian Skopiński - Stylista Roku 2017artykuł-Adrian Skopiński - Stylista Roku 2017

Adrian Skopiński - Stylista Roku 2017!
Jeszcze raz z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam finałową, zwycięską stylizację Adriana. 
Przeprowadziliśmy z Adrianem krótką rozmowę, w której trochę opowiedział o swoim pomyśle, ale także z jego modelką Adrianną Dekielińską.
Przypominamy temat finałowy Fryzjermanii4 - mulTRIkolor - minimum 3 kolory na głowie :) 

Fryzura ADRIAN SKOPIŃSKI
Make Up IZABELA SOBIECH
Zdjęcia KAMIL MAJDAŃSKI
Modelka ADRIANNA DEKIELIŃSKA

 

Modne Włosy: Czym się inspirowałeś? Miałeś w głowie już jakąś wizję, czy była ato spontaniczna stylizacja?
Adrian Skopiński: 
Moja praca jest inspirowana awangardową fryzurą jednej z bohaterek japońskich komiksów. Jest również połączona z aktualnymi trendami największych zagranicznych Akademii Fryzjerskich - SASOON oraz ALLILON.

MW: Czym kierowałeś się tworząc ten niecodzienny, niekonwencjonalny look?
AS:
 Bardzo chciałem połączyć w nim awangardowy, dynamiczny i odważny styl rodem z komiksów wraz z klasyką dnia codziennego! Postawiłem także na a'la "pazia" w podstawie.

MW: Powiedz nam coś więcej o wykonanej przez siebie koloryzacji :) 
AS:
Kolory, które wykorzystałem do stworzenia fryzury to jasny, delikatny pudrowy róż (górna partia). Do podkreślenia awangardowego fragmentu (krótko wyciętego maszynką) użyłem natomiast grafitowej czerni. Ostatnim kolorem, który zastosowałem, aby dopełnić koloryzację był ciemniejszy zabrudzony róż, w połączeniu z rudością, co dało bardzo ciekawy efekt.


 

MW: Adrianno, nie obawiałaś się, co wymyśli Adrian na Twojej głowie?
Adrianna Dekielińska:
Nie boję się szalonych projektów Adriana. Osobiście jestem bardzo odważną osobą, więc nie przeszkadza mi to, że Adrian bardzo lubi awangardę! To nie pierwszy konkurs, w którym współpracujemy razem.

MW: Powiedz nam w takim razie, jak współpracuje Ci się z Adrianem!
AD: Współpraca z nim to czysta przyjemność! To zwariowany, pełen uśmiechu i pomysłów facet! Na codzień się przyjaźnimy. Najważniejsze jest to, że mimo jego szalonych, bardzo zaskakujących pomysłów, włosy układają się bardzo dobrze, a mimo mocnych rozjaśnień - ich kondycja nie ulega brutalnej zmianie, jak u większości fryzjerów. Z niecierpliwością czekam na nowe wyzwania!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Adrianowi ale także pozostałym uczestnikom konkursu - twórzcie nadal, kreujcie nowe wizje fryzjerskie, rozwijajcie się prężnie!
Podążajcie za marzeniami i róbcie, to co uważacie za słuszne! Na wasze nieziemskie prace czekamy w kolejnej edycji Fryzjermanii - prace zbieramy do 10 sierpnia! 
Na temat 5 edycji Fryzjermanii więcej dowiecie się TUTAJ :) 

 

 


KOMENTARZE