Rozstrzygnięcie 4 edycji Fryzjermanii – znamy stylistę roku 2018!artykuł-Rozstrzygnięcie 4 edycji Fryzjermanii – znamy stylistę roku 2018!

Rozstrzygnięcie 4 edycji Fryzjermanii – znamy stylistę roku 2018!

Fryzjermania od lat wspiera niezależność stylistów, którzy są otwarci na nowe wyzwania. Mnóstwo kreatywności, podążanie za własnym, indywidualnym stylem. W 4 edycji Fryzjermanii styliści musieli zmierzyć się z 4 tematami:


wiosenna edycja – Gra świateł i koloru
letnia edycja – Stylowe warkocze, warkoczyki, sploty
jesienna edycja – Asymetria – artystyczna forma i kształt
zimowa edycja – Kreacja fryzjerska z czerwonego dywanu


Pierwsza, wiosenna edycja należała do Weroniki Walczak, letnia – do Aleksandry Dubiel, jesienna – do Adriana Skopińskiego, natomiast zimowa do Sandry Maroń.

Czwórka najlepszych stylistów 2017 musiała zmierzyć się ze sobą w ostatecznej „bitwie” – każdy z nich musiał wykonać fryzurę na temat „mulTRIkolor – minimum trzy kolory na głowie”.
Walka była zacięta i wyrównana, jurorzy (Jaga Hupało, Sławek Kublin oraz Marta Kucharczyk) mieli nie lada wyzwanie, aby spośród 4 prac wyłonić tę najlepszą i tym samym, wybrać Stylistę Roku 2017!

I uwaga uwaga… Stylistą Roku 2017 został Adrian Skopiński ze swoją nietuzinkową formą, która zachwyciła wszystkich!


Jednak żebyśmy nie byli gołosłowni, z całą przyjemnością zaprezentujemy pracę Adriana :)

Oto i ona:Stylizację ocenili profesjonaliści - Jaga Hupało, Sławek Kublin oraz Marta Kucharczyk. 
Była oceniana na podstawie 3 kategorii - estetyki wykonania, pomysłowości fryzury pod względem zgodności z tematem oraz efekt końcowy i ogólny wyraz artystyczny.
Praca Adriana uzyskała największą ilość punktów.


 "Odważna koncepcja fryzury dobrze dobrana do typu urody modelki, oryginalne połączenie koloru podkreślające graficzną formę. Perfekcyjne linie podziału fryzury oddziałują na wyobraźnie tworząc efekt wow."

 
"Moją uwagę najbardziej zwróciła dokładnie ta propozycja. Z pewnością wyróżnia się na tle innych prac. Choć każda fryzura jest perfekcyjnie wykonana pod względem technicznym, to ta propozycja zachwyca swoją pomysłowością, a odpowiednio dobrane strzyżenie nadaje nowego wymiaru. Jest szokująca, artystyczna i przez to staje się atrakcyjna, niekonwencjonalna... inspiruje!" "Ponadczasowy blond w dwóch odcieniach, przecięty brązem stanowiącym wyraźny akcent oraz podkreślający estetyczne i precyzyjne wykonanie jest stylizacji – świadczy o dużej kreatywności i wizjonerskim spojrzeniu na formy fryzur."

Adrianie - gratulujemy! 
Bardzo dobra robota - oby tak dalej :)Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom 4 edycji Fryzjermanii - bez Was ten konkurs by nie istniał.
Za zaangażowanie, za nadsyłanie przepięknych i kreatywnych prac oraz za mnóstwo powera!


 

I w tym momencie... zapraszamy do udziału w 5 edycji Fryzjermanii!
Więcej przeczytacie o niej na:
http://www.modnewlosy.pl/artykul/id/5905/fryzjermania-5-startujemy-z-nowa-edycja


KOMENTARZE