Sylwestrowe kreacje - doradza Anna Jaczarek z Althairartykuł-Sylwestrowe kreacje - doradza Anna Jaczarek z Althair

Jak to się mówi... święta, święta i po świętach. 
Noc Sylwestrowa już niedługo, a Ty nie masz pomysłu na fryzurę? Razem ze specjalistką od niecodziennych fryzur - Anną Jaczarek, właścicielką Studia Fryzur Alternatywnych ALTHAIR, pomożemy Ci!


W tym sezonie królują kolory - fiolet, róż czy odcienie błękitu nie są czymś nadzwyczajnym, a nawet coraz częściej spotyka się "tęczę" na głowie :)
Każda z nas, w karnawałową noc chciałaby wyglądać przepięknie i wyjątkowo, a nawiązując, do wcześniej wspomnianych kolorów - podsuniemy Wam kilka odważnych propozycji!

Jeszcze niedawno mogliśmy słyszeć o modzie na brokatowe przedziałki i kolorowe brwi, to wszystko wzbogacone poprzez cyrkonie, diamenciki i kolorowe pyłki. 
Czy w tym roku także pozostajemy przy błyskotkach? Jakie są aktualne sylwestrowe trendy i co króluje na salonach?

Sylwester to jedyna okazja, kiedy bezkarnie możemy wystroić się w różnego rodzaju świecidełka i obsypać brokatem. Może on być dodatkiem nie tylko na przedziałkach, ale także na pasmach włosów - doradza Ania. Nadal bardzo popularne są wszelkiego rodzaju plecionki, fale, luźne warkocze - artystyczny nieład. Włosom można nadawać różnorodne kształty, objętość, a nawet mogą świecić w ciemności! Wysoko upięte kucyki, czy kolor zmieniający się pod wpływem temperatury.Czy warto iść w klasyczną stylizację, czy raczej warto wykorzystać Sylwestrową Noc jako szaleństwo – także na głowie?
Tak jak wcześnej wspomniałam, Sylwestrowa noc to ta jedyna w swoim rodzaju - czas na szaleństwo i dobrą zabawę, także na głowie może znaleźć się wszystko - podpowiada stylistka, wszystko co się błyszczy i przykuwa wzrok jest jak najbardziej wskazane. Oczywiście wszystko z umiarem, żeby nasza wymarzona kreacja nie stała się kiczowata, chociaż....kicz też czasem bywa atrakcyjny :)


 


Kolor, kolor i jeszcze raz kolor! 
W tym sezonie zdecydowanie góruje, dlatego zadaliśmy sobie pytanie: jak najbardziej wyeksponować rozmaite koloryzacje? W Studiu Althair dziewczyny mają niemałe doświadczenie, jeśli chodzi o koloryzacje - dlatego uderzamy do ekspertów :)
Jeśli jesteś posiadaczką kolorowych włosów - pokręć je! Wtedy każda stylizacja będzie wyglądała dobrze - włosy podpięte na bok czy warkocz, w którym będą przeplatały się różne odcienie. Dobrą opcją będą także fale i luźne upięcia, w których wyeksponujemy tęczowe kombinacje. Idealnie wyglądają także proste włosy, gdzie dokładnie widać przejścia kolorystyczne np. w sombre - podsumowuje Ania.
Wszystkie prace zostały wykonane przez Anię z Studia Fryzur Alternatywnych - ALTHAIR


 


autor: Kaja Czarnowusy
zdjecia: Althair - Studio Fryzur Alternatywnych


KOMENTARZE