Claudiusz radzi JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI SZAMPON?artykuł-Claudiusz radzi JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI SZAMPON?

Ekspert marki KEMON – Klaudiusz Iciek „Claudius” radzi – jak dobrać odpowiedni szampon
W wyborze odpowiedniego szamponu powinien doradzić specjalista. Dlatego należy udać się do dobrego salonu fryzjerskiego.

Samodzielne dobranie odpowiedniego szamponu jest tak naprawdę niemożliwe.
Pomóc może w tym stylista fryzur, który profesjonalnie obejrzy skórę głowy oraz włosy, dzięki czemu będzie mógł dobrze doradzić jaki szampon będzie odpowiedni dla danej osoby. Wybierając salon warto spytać czy jest on wyposażony w urządzenie takie jak mikrokamera. Pomaga ona przyjrzeć się z bliska skórze głowy oraz włosom i stwierdzić z bardzo dużą dokładnością jaki produkt powinien zostać zastosowany. Szampony dzielimy na dwa typy – te do skóry głowy oraz te do włosów. Dzięki mikrokamerze stylista będzie mógł ocenić czy klientka potrzebuje szamponu do skóry, czy do włosów.

Marka KEMON ma w swoim portfolio szampony m.in. do przetłuszczającej się skóry głowy i włosów, do włosów przesuszonych, dyscyplinujący, nadający grubość i zwiększający objętość fryzury czy odbudowujący. Produkty te wchodzą w skład najnowszych linii marki Actyva oraz Liding.

MARKA KEMON

KEMON to włoska firma rodzinna, która od lat 50. XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. 
Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. 
KEMON oferuje wiele możliwości, aby zaspokoić potrzeby współczesnych klientek salonów. Marka to także współpracujący z nią renomowani fryzjerzy i salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech. Kemon dostarcza nie tylko świetnej jakości produkty i profesjonalny serwis dla salonów fryzjerskich, ale również zapewnia bogatą ofertę szkoleniową. Każdego roku, wiosną, podczas międzynarodowego wydarzenia – KEMON DAYS, odbywa się wielka premiera THE ITALIAN TOUCH. 

To interpretacja kolekcji międzynarodowego Teamu Stylistów, w tym także polskich instruktorów marki Kemon, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami prezentowanymi przez najlepszych europejskich fryzjerów. Oprócz kosmetyków fryzjerskich, Kemon to także ogromna wrażliwość i siła tkwiąca w poczuciu wspólnego działania. Marka od 2006 roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mld złotych. Ponadto, dzięki wspólnej pracy Opiekunów marki, udało się m.in. wyremontować plac zabaw przy Domu Dziecka w Szamocinie, a także stworzyć dziesięć psich domów w akcji „Kudłaty na swoim”.  


KOMENTARZE