Facebook 

Masquerade kolekcja dla koneserów dobrego fryzjerstwa

Inspiruje, mocno podkreśla własną indywidualność, zaznacza swoją mocną pozycję w branży... O najnowszej kolekcji "Masquerade" inspirowanej sztuką rozmawiamy z Marzeną Baranowską.

Obejrzyj film

... z Iwoną Marhulets o obsłudze doskonałej w salonie fryzjerskim

Iwona Marhulets w prosty i przejrzysty sposób przypomina o najistotniejszym elemencie w salonach fryzjerskich - o obsłudze klienta. Oczywiste? Nie zawsze, bo czyż nie o tym najczęściej zapominamy, dążąc do perfekcji w strzyżeniu i koloryzacji? Poradnik krok po kroku udoskonala nie tylko nasze salony, ale również nas samych.

Obejrzyj film

Międzynarodowa kariera grupy "#1" nabiera tempa

Najpierw wizyta w Rumunii w lutym br., a już za 3 miesiące warsztaty dla stylistów fryzur na Cyprze. W planach są już kolejne podróże. Polska grupa artystyczna "#1" w sposób zdecydowany i z pasją wyznacza trendy w rozwoju światowego fryzjerstwa.

Obejrzyj film

Nie lubimy swojej pasji.Kochamy ją! - wywiad z grupą #1

Ideą działalności grupy #1 są wartości jakimi postanowili się kierować. To 3 hasła, które brzmią: "Wyobraźnia?Wystarczy ją otworzyć" "Łamiemy granice myślenia" "Nie lubimy swojej pasji. Kochamy ją" Pokaz w Sosnowcu udowodnił, że wartości #1 to nie są puste slogany.

Obejrzyj film

Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną...

Zapewne niewielu stylistów może pozwolić sobie na tak spektakularny pokaz fryzjerski. Jednak mowa o kolekcji Bloom, któremu dowodzi człowiek o wyjątkowo bujnej wyobraźni i nieograniczonych możliwościach. Jakub Ziemirski podczas HairForum Poland zrobił show, jakiego długo nie zapomnimy. W specjalnym wywiadzie dla Modnych Włosów opowiada o koncepcji całej kolekcji.

Obejrzyj film

Geometria sposobem na sukces - wywiad z Krzysztofem Pacura

Do dziś nie wiem jak to się stało, ale w pierwszy dzień obciąłem włosy jednej z modelek. Pamiętam tylko, że uczucie, które mi wtedy towarzyszyło, było czymś niezwykłym...  Możliwość kształtowania, tworzenia wizerunku osoby przy użyciu geometrii pozwoliło mi myśleć o fryzjerstwie jako kierunku, którym powinienem podążać, w którym mógłbym się doskonalić i rozwijać.

Obejrzyj film

Barber Group podbija Warszawę!

Podczas tegorocznej edycji targów HairForum Poland Barber Group zaprezentowało w naszym studio szalenie dopracowaną kolekcję, zrealizowaną w pełni przemyślany, kompletny sposób.  Aranżacja, brak przypadkowości w doborze najdrobniejszych detali spotkała się z żywą reakcją zgromadzonej publiczności.

Obejrzyj film

Z wizytą u... - Jagi Hupało

Jaga Hupało - hair designer, twórca nowych form. Styl jej prac jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Jest twórcą przestrzeni dla artystycznych i kulturalnych spotkań. Na zaproszenie Jagi Hupało odwiedziliśmy jej pracownię BORN TO CREATE, aby pokazać Wam wyjątkowość tego miejsca.

Obejrzyj film

Moja mama i ja...

Wybór zawodu zależy przede wszystkim od osobowości człowieka. Istotną rolę w wyborze drogi życiowej odgrywają również rodzice. To oni w decydującym stopniu wpływają na wybór szkoły, zawodu...

Obejrzyj film

Partnerzy