Facebook 

Przegląd Sztuki Fryzjerskiej - live show już 26 lutego we Wrocławiu! Musisz tam być!

Artyści, pasjonaci, wizjonerzy - wszyscy przesyceni twórczymi inspiracjami fryzjerskimi. Już 26 lutego we Wrocławiu odbędzie się niezwykłe wydarzenie po nazwą Przegląd Sztuki Fryzjerskiej - live show. O kreatywnej atmosferze tego niezwykłego widowiska będziecie mogli przekonać się podczas prezentacji trzech bloków artystycznych...

Czytaj Całość

Wielkie Święto Fryzjerów w Katowicach!!!

Tradycyjnie, jak co roku, w dniach 26-27 listopada, odbyły się Targi Fryzjerskie Hair Fair. Od 16 lat impreza ta nieustannie rozwija się skupiając czołowych polskich fryzjerów, najlepsze marki i wiodące akademie fryzjerskie.

Czytaj Całość

URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Gdańsk, 8-9 października 2016

Sukces frekwencyjny - ponad 8 tysięcy gości, 320 firm i marek, tysiące produktów w super cenach, ponad 50 wydarzeń -  tak wyglądały 19. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2016 - PO PROSTU PIĘKNE TARGI!

Czytaj Całość

Jaga Hupało z zespołem Born To Create zaprezentowała performance podczas Noise London!

Z ogromną dumą informujemy, że podczas tegorocznej edycji tego święta sztuki fryzjerskiej, Jaga Hupało wraz z zespołem mieli możliwość zaprezentowania autorski performance na scenie ICA (Institute of Contemporary Arts) w Londynie.

Czytaj Całość

Kolejne złota dla Polaków!

Polscy fryzjerzy kolejny raz potwierdzili swoją dominację w świecie. Z Mistrzostw Europy Fryzjerstwa Artystycznego w Paryżu polska narodowa kadra wraca z czterema złotymi, dwoma srebrnymi i dwoma brązowymi medalami. Nasi zawodnicy triumfowali indywidualnie i jako drużyna.

Czytaj Całość

Londyńskie trendy w polskich salonach

Pot lecący z czoła, kamienne miny, ciężka praca, nauka po nocach - tak wyglądał tydzień w Akademii Maniewski w warszawskim Vitkacu. Za nami pierwsze i jedyne warsztaty, które prestiżowa Akademia Allilon przeprowadziła z zespołem polskich stylistów.

Czytaj Całość

Spróbuj swoich sił w konkurach, walcz o nagrody!!!

Już tylko 2 miesiące pozostały do rozpoczęcia najatrakcyjniejszej fryzjerskiej imprezy w Polsce - dorocznego Festiwalu Hair Fair & Beauty Fair.

Czytaj Całość

Zmień swoje myślenie i otwórz się na kreowanie stylu!

Zmień swoje myślenie - to jedno z najważniejszych haseł, które przyświeca cyklicznym szkoleniom look&learn z Mash Up Academy. Bo właśnie wejście na wyższy poziom myślenia jest często kluczem do dostrzeżenia i zrozumienia fryzjerstwa na nowo. Kolejny look&learn, któremu patronują ModneWlosy.pl odbył się w Muzeum Motoryzacji w Szczecinie...

Czytaj Całość

Zmień swoje myślenie i otwórz się na kreowanie stylu!

"Zmień Swoje Myślenie" - pod tym hasłem w ostatnią niedzielę maja odbyło się kolejne inspirujące show będące odzwierciedleniem wybitnych światowych stylistów Mash Up TEAM. 29 maja Wrocław stał się miejscem, gdzie przełamano rutynę, inspirowano i napędzano kreatywne myślenie.

Czytaj Całość

Partnerzy