Facebook 

Pomysł na fryzurę karnawałową

Wybieram się na bal karnawałowy. Ma być wytwornie... Suknię mam już kupioną, tylko nie mam pomysłu na włosy. Moje włosy są długie - można z nich coś ciekawego upiąć, tylko co? Poproszę o poradę.

Czytaj Całość

Czy z krótkich włosów mogę wykonać kok?

Czy z krótkich włosów, takich do szyi mogę wykonać kok?

Czytaj Całość

Jak powinien wyglądać rockowy look?

Idę na urodziny w stylu rockowym. Mam włosy sięgające do ramion i bardzo podobają mi się różnego rodzaju koki i upięcia. Jak powinien wyglądać taki rockowy look?

Czytaj Całość

Czy kokardę z włosów mogę zrobić sama?

Kokardka z włosów jest bardzo urocza. Dodaje delikatności i subtelności. Czy są sposoby abym mogła wykonać ją sama? A może konieczna jest wizyta u fryzjera?

Czytaj Całość

Co to jest kok na piance?

Uczę się fryzjerskich metod upięć włosów. Na razie czysto teoretycznie. Proszę o wyjaśnienie co oznacza terminologia kok na piance?

Czytaj Całość

Czy myć włosy przed zrobieniem koka?

Na jednej ze stron internetowych znalazłam informację, że aby wykonać tzw. kok tancerki należy unikać mycia włosów w dniu robienia koka. Czy Pana zdaniem należy kierować się tą zasadą?

Czytaj Całość

Jak wykonać napuszony kok?

Bardzo podoba mi się wersja koka zwana kokiem napuszonym. Jak go wykonać?

Czytaj Całość

Akcesoria do upięć i koków

Uczę się dopiero upięć i koków. Wiem, że jest wiele akcesoriów fryzjerskich, które pomagają wyeksponować dane upięcie. Jakie może Pan najbardziej polecić?

Czytaj Całość

Czy na długich włosach trwała ondulacja jest możliwa?

Mam pytanie odnośnie trwałej ondulacji. Mam długie włosy, a fryzjer, do którego chodzę powiedział, że na długich włosach nie wyjdzie trwała, bo w krótkim czasie się rozprostują. Nie chcę "baranich "loczków, tylko widoczne fale. Czy na długich włosach trwała ondulacja jest możliwa?

Czytaj Całość
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2

Partnerzy