Facebook 

Stawiamy na kreatywność!

ZIEMIRSKI ACADEMY zaprasza na szkolenia. "Będzie kreatywnie, nie będzie nudno i schematycznie. Nie w mojej akademii." - mówi Jakub Ziemirski, założyciel ZIEMIRSKI ACADEMY, stylista fryzur, Ambasador marki Revlon Professional w Polsce.

Czytaj Całość

Zapraszamy na szkolenie ABC Complete!

Szkolenie ABC Complete organizowane jest przez Curyło Salon Academy, prowadzone i realizowane przez Sassoon Academy w Londynie. Termin wyjazdu szkoleniowego: 05.10.2014 do 10.10.2014.

Czytaj Całość

KMS California zaprasza na szkolenie z technik strzyżeń - IQ Cutting Method

IQ Cutting Method to program szkoleniowy, który daje nieograniczone możliwości łączenia różnych technik strzyżeń. IQ jest szkoleniem, które nie uczy gotowych fryzur, lecz daje narzędzia do tworzenia dowolnych stylizacji.

Czytaj Całość

Zaremba Grupa Fryzjerska

ZAREMBA GRUPA FRYZJERSKA to grupa wybranych salonów fryzjerskich w Polsce, która wspólnie dąży do utrzymywania najwyższej jakości usług poprzez regularne szkolenia, wspólnie dba o właściwą promocję zarówno całej grupy jak i poszczególnych salonów wchodzących w jej skład a także troszczy się o ekonomię nabywając wspólnie produkty najlepszej jakości. Jako grupa posiadamy bowiem odpowiednie rabaty produktowe, szkoleniowe i promocyjne.

Czytaj Całość

Partnerzy