Facebook 

Czy mężczyźnie wypada pocieniować włosy?

Mam długie, proste włosy sięgające do łokcia. Chciałbym je odświeżyć i podciąć końcówki. Czy mężczyźnie wypada pocieniować włosy? Boję się, że będę wyglądać zbyt kobieco...

Czytaj Całość

Strzyżenie męskie przy lekko falowanych włosach

Jak powinienem się strzyc mając lekko falowane włosy, aby naturalnie się układały? Dodam, że nie przepadam za godzinnym staniem przed lustrem...

Czytaj Całość

Wystrzałowa fryzura męska na wyjątkową okazję

Wybieram się na bal  ze swoją partnerką.  Chcemy wyglądać bardzo oryginalnie. Jestem z zawodu modelem i właściwie każda fryzura do mnie pasuje... Jaką wystrzałową fryzurę męską proponowałby Pan na taką okazję?

Czytaj Całość

Czy fryzura ultrakrótka może być fryzurą klasyczną?

Jestem początkującym fryzjerem. Uczyłem się, że krótkie fryzury męskie możemy podzielić na fryzury klasyczne i ultrakrótkie. Jestem osobą, która lubi wiedzieć więcej: czy fryzura ultrakrótka może być fryzurą klasyczną?

Czytaj Całość

Strzyżenie nożyczkami elektrycznymi

Czy ścinał Pan kiedyś włosy nożyczkami elektrycznymi? Jeśli tak, to czym takie nożyczki różnią się od tradycyjnych?

Czytaj Całość

Dwa sposoby strzyżeń męskich

Słyszałem o dwóch, podstawowych sposobach strzyżeń meskich włosów: "na tępo" i "na pióro" - czym one się różnią?

Czytaj Całość

Co to jest grzywka Dandysa?

Uwielbiam nowinki fryzjerskie. Czytałem ostatnio o modnej tej jesieni stylizacji grzywki zwanej grzywką dandysa - co to takiego?

Czytaj Całość

Jesienne trendy w strzyżeniach męskich

Jakie panują w tym roku trendy fryzjerskie na sezon jesienny w strzyżeniach męskich? Czytałem, że preferowane są długie włosy - czy to prawda?

Czytaj Całość

Czy irokez jest nadal modny?

Mam 17 lat i chcę sobie zrobić irokeza. Nie takiego dużego jak noszą punki, poza tym boki chciałbym mieć wycieniowane, a nie wygolone. Czy taka fryzura jest nadal modna i czy mając w domu maszynkę mogę wykonać ją samodzielnie?

Czytaj Całość
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2

Partnerzy