Facebook 

Stylizacje Polskich Fryzjerów - fryzjerskie show Modnych Włosów na Festiwalu Hair Fair 2016

Inspiracji, prowokacji oraz demonstracji form, technik cięcia i koloru w otaczającym stylowym krajobrazie fryzur na pewno nie zabrakło podczas fryzjerskiego show prezentowanego przez Modnewlosy.pl !!! Na scenie głównej podczas Festiwal Fryzjerski Hair Fair w pokazie zatytułowanym Stylizacje Polskich Fryzjerów wystąpili: Paweł Zieliński Fryzjer, Martyna Bryk Hair Stylist, Oskar Bachoń, Bogusława Chmiest, Kamil Rutka

Obejrzyj film

Top City Wedding 2016 - nasza relacja

Konkurencja Top City Wedding 2016 podczas Festiwalu Hair Fair przyniosła tyleż piękne, co zaskakujące kreacje. Wachlarz inspiracji był niezwykle szeroki...

Obejrzyj film

Top City Barber 2016 - nasza relacja

Sztuka czy rzemiosło? Jedno jest pewne - ponad wszystkim wielka, niezaprzeczalna pasja! Emocjonujący weekend pełen artystów stylistów, niezwykłych pokazów, ogromnej dawki edukacji, praktycznej wiedzy potrzebnej każdemu fryzjerowi a w szczególności gorącej atmosfery podczas konkursów ...Top City Barber cieszył się w tej edycji Festiwalu Hair Fair olbrzymią popularnością!

Obejrzyj film

Konkurs Top City Young 2016 - nasza relacja

Gorąco i emocjonująco było w strefie konkursowej podczas Festiwalu Fryzjerskiego w Katowicach. W pierwszym dniu Festiwalu w Pucharze Śląska wystartowali tradycyjnie juniorzy... Zobaczcie co tam się działo!

Obejrzyj film

Konkurs Top City 2016 - nasza relacja

Zobacz cięcia, koloryzacje i stylizacje w wykonaniu prawdziwie wizjonersklich stylistów, którzy przyjęli wyzwanie dla swojej kreatywności i podjęli walkę o miano tego najlepszego w niezwykle prestiżowym Konkursie Top City podczas Festiwalu Hair Fair 2016!

Obejrzyj film

Targi Fryzjerskie Hair Fair 2016 - nasza relacja

Tradycyjnie, jak co roku, w dniach 26-27 listopada, odbyły się Targi Fryzjerskie Hair Fair. Od 16 lat impreza ta nieustannie rozwija się skupiając czołowych polskich fryzjerów, najlepsze marki i wiodące akademie fryzjerskie.W sobotę i niedzielę Festiwal odwiedziło ponad 13,5 tys. osób, co jest absolutnym rekordem w historii Targów a także wśród rekordowej liczby wystawców, którzy na swych stoiskach zaprezentowali blisko 400 marek produktów profesjonalnych.

Obejrzyj film

KREATOR 2016 - nasza relacja

Mamy za sobą 14 edycję konkursu KREATOR - jednego z najbardziej cenionych konkursów sztuki fryzjerskiej w Polsce, który skupia wokół siebie grono bardzo kreatywnych stylistów lubiących poszukiwania... Zobaczcie naszą tegoroczną relację z tego konkursu!

Obejrzyj film

LOOK&Beauty VISION 2016 - nasza relacja!

Premierowe pokazy fryzjerskie, prestiżowi wystawcy oraz emocjonujący KREATOR. Targi LOOK&Beauty VISION po raz kolejny udowodniły, że Poznań jest mocnym punktem na fryzjersko-kosmetycznej mapie Polski. Zobaczcie naszą relację z tegorocznej edycji!

Obejrzyj film

Dni Urody i Spa 2016 - nasza relacja

Dni Urody i Spa tegoroczny sukces zawdzięczają interesującej formule. Sektor branżowy - warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikały się z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów były okazją do wypróbowania nowych kosmetyków, a także stały się możliwością dokonania zakupów po promocyjnych cenach.

Obejrzyj film

Partnerzy