Facebook 

Kosmetyki na suche i zniszczone końcówki włosów

Końcówki moich włosów strasznie się kruszą, nawet podcinanie nie pomaga. Co mogę zrobić, żeby poprawić kondycję moich włosów?

Obejrzyj film

Czy środki nawilżające w szamponach niszczą włosy?

Czy prawdą jest, że szampony, które wytwarzają obfitą pianę podczas mycia są przeładowane środkami nawilżającymi? Podobno nadmiar tych środków powoduje, że szybciej wyglądają na brudne?

Obejrzyj film

Jak pielęgnować włosy po wyjściu z sauny?

Często chodzę do sauny. Wiem, że temperatura w saunie źle wpływa na kondycję włosów. Jak pielęgnować włosy po wyjściu z sauny?

Obejrzyj film

Odżywki, maski, balsamy antystatyczne - test ARTEGO

Modne Włosy i niezależni eksperci prezentują wyniki testu odżywek, masek i balsamów o działaniu antystatycznym w tematyce "Wszystko o.. elektryzujących się włosach".

Obejrzyj film

Przesuszone włosy po lecie

Mój problem to bardzo przesuszone włosy. Wiem, że powodem ich stanu jest zbyt długie przebywanie na słońcu bez żadnej ochrony. Teraz, gdy jest już po wakacjach chciałabym zregenerować je jakoś. Ponadto bardzo łamią mi się końcówki włosów. Znacie jakiś środek, który zaradzi temu?

Obejrzyj film

Włosy latem - o Programie Słonecznej Ochrony rozmowa z Martą Kucharczyk

Przed nami wakacje - czas wyczekiwanego wypoczynku, gorącego lata i błogiej beztroski podczas kąpieli słonecznych. W naszym kąciku porad nie powinno zabraknąć wskazówek, jak uchronić włosy przed promieniami słonecznymi. Marta Kucharczyk - ekspert marki Compagnia del Colore zaproponuje  Wam Program Słonecznej Ochrony, który warto mieć przy sobie, szczególnie w te najbardziej upalne dni.

Obejrzyj film

Partnerzy