Facebook 

Odżywki, maski, balsamy antystatyczne - test MACADAMIA MASKA

Modne Włosy i niezależni eksperci prezentują wyniki testu odżywek, masek i balsamów o działaniu antystatycznym w tematyce "Wszystko o.. elektryzujących się włosach".

Czytaj Całość

Czy to łupież?

Od kilku lat mam problemy ze skórą głowy. Kiedyś myślałam, że to łupież. Nizoral pomógł, ale na krótko. Problem zawsze pojawia się latem, wtedy płaty łupieżu po prostu sypią się jak z worka... .Jak wspomniałam przypomina to łupież, ale jest dużo większe niż powinno, tak przynajmniej mi się wydaje.. .Od czasu do czasu pojawiają mi się czerwone wypryski na skórze głowy, które bardzo mnie swędzą. Proszę o pomoc

Czytaj Całość

Wypadanie włosów u nastolatki

Mam 15 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam, że wypada mi bardzo dużo włosów. Nie farbuję ich, czasem tylko prostuję lub nałożę szamponetkę. Odżywiam się normalnie..., żadnych zmian..., a włosy wypadają. Kiedyś były grube i gęste..., a teraz są jak "mysie ogonki". Proszę o skuteczną poradę.

Czytaj Całość

Problem tłustej skóry głowy

Ostatnio zaobserwowałem, że skóra mojej głowy jest ciągle mokra i tłusta. Z bliska wygląda tak, jakby były tam małe kropelki. Jakiego szamponu mam używać żeby zlikwidować tę wydzielinę?

Czytaj Całość

Walka z łysieniem.

Potrzebuję pomocy. Mam 25 lat i od ponad roku zmagam się z łysieniem. Postępuje ono w takim tempie, że przez ten czas zdążyłem już stracić połowę tego co miałem na głowie. Mniej więcej jest to około 100 włosów co każde 3 godziny, a podczas mycia ich liczba wzrasta nawet do 500. W mojej rodzinie każdy może się pochwalić bujną czupryną, więc raczej nie jest to spowodowane genami. Co robić?

Czytaj Całość

Partnerzy