Facebook 

Jak się czesać na co dzień?

Jak się czesać na co dzień? Chyba niejedna z nas zadaje sobie to pytanie. Odpowedź na nie wcale nie jest prosta! Wszystko zależy od tego jakie masz wlosy ? proste czy kręcone? Cienkie i delikatne czy ciężkie i grube? Krótkie czy długie? A może półdługie? Czym zajmujesz się na co dzień? I oczywiście ile czasu rano możesz poswięcić na stworzenie fryzury?

Czytaj Całość

Wiosenna pielęgnacja włosów

Wiosenne przebudzenie jest już na wyciągnięcie ręki. To prawdziwa ulga dla włosów, które zimą narażone są na niskie temperatury i różne okrycia głowy, których celem jest zabezpieczenie przed mrozami. Skorzystaj z podpowiedzi specjalisty, który doradzi jak pielęgnować włosy po zimie, aby nabrały blasku i były doskonale odżywione.

Czytaj Całość

5 najpopularniejszych cech męskich włosów, których nie lubią kobiety

Włosy są niewątpliwym atrybutem urody - nie tylko tej damskiej. Odpowiednia fryzura i zadbana czupryna to często jeden z głównych czynników, jaki biorą pod uwagę kobiety, oceniając atrakcyjność mężczyzny. Tym czasem, pomimo zauważalnych zmian w męskiej trosce o urodę, wciąż można spotkać panów, którzy są na bakier z odpowiednią pielęgnacją.

Czytaj Całość

Zadbaj o siebie już teraz - przygotuj się na nadchodzącą wiosnę!

Zima to czas kiedy nasze włosy i skóra, bardziej niż zwykle, narażone są na negatywne oddziaływanie warunków pogodowych. Dlatego też, szczególnie o tej porze roku powinniśmy zadbać o ich kondycję. Odpowiednia profilaktyka, dieta i stosowanie specjalistycznych preparatów może uchronić nas przed przykrymi konsekwencjami mrozu.

Czytaj Całość

Co będzie modne w 2016 roku? Oto lista najważniejszych trendów

Rozpoczęcie Nowego roku to nie tylko czas na nowe postanowienia, ale także okazja do zmiany swojego stylu . To dobry czas, by rozpocząć rok zgodnie z panującymi trendami bądź poprawić swój image. Jak myślicie, jakie będą tendencje w koloryzacji  i długości włosów wiosna/lato 2016?

Czytaj Całość

Zimowe dylematy

Zdejmujesz czapkę, patrzysz w lustro i masz ochotę na włożenie czapki niewidki? Niezależnie od tego, czym nakrywasz głowę zimą, cierpią na tym twoje włosy i fryzura. Warto pomyśleć o uczesaniach, które nie ulegną deformacji oraz o odpowiedniej pielęgnacji włosów.

Czytaj Całość

Jak zmieniały się fryzury na przestrzeni lat

Włosy, to coś co od zawsze definiowało nasz styl. Wraz z upływem lat zmieniało się nasze podejście do ich pielęgnacji oraz kształtu fryzury. Na przestrzeni ostatnich stu lat moda wirowała wokół przenosząc elementy oldschool?owe do naszych czasów i zataczając modowe koło. Jak kształtowały się fryzury w ubiegłych dziesięcioleciach? Zachęcamy do lektury!

Czytaj Całość

Wypadającym włosom mówimy NIE!

Przeciętny człowiek posiada około 100 tysięcy włosów na głowie, będących jednym z elementów urody i atrakcyjności. Dzięki temu, że każdy włos ma swój cykl rozwoju cały czas na głowie mamy przybliżoną liczbę włosów. Naturalnym zjawiskiem jest to, że codziennie gubimy od 100 do 200 włosów. Jednak gdy zauważymy, że na grzebieniu zaczynają zostawać ich spore ilości - pora działać.

Czytaj Całość

Ombre, sombre, a może flamboyage - wybierz swój styl!

Techniki koloryzacji takie jak ombre, sombre czy flamboyage nie są nam obce. Prawie każda kobieta wie na czym polega taki proces koloryzacji, jednak problem powstaje gdy mamy je rozróżnić i wybrać, który styl będzie nam pasował najbardziej.

Czytaj Całość

Partnerzy