Facebook 

Modny LOOK - wygrana metamorfoza Oli

- Udział w programie był jednym z fajniejszych przeżyć w moim życiu. Spędziłam czas z cudownymi ludźmi, którzy pomogli mi wydobyć z siebie piękno - tak po przeprowadzonej metamorfozie mówiła Aleksandra Burnat - finalistka konkursu Wygraj Modny LOOK.

Obejrzyj film

Irokez - We LOVE It!

Irokez czyli fryzura buntowniczek to stylizacja modna od wielu sezonów. Uwaga - nie zamierza spaść z listy trendów, również w tym sezonie! Jak zrobić irokeza idealnego? Zobaczcie efekty prac Dominika Soliwody!

Obejrzyj film

BIG CHOP - żegnamy zniszczone końcówki!

BIG CHOP to rodzaj cięcia, w którym fryzjer odcina włosy farbowane czy zmienione zabiegami chemicznymi. BIG CHOP to idealne rozwiązanie dla osób, które mają mocno sfatygowane włosy. Decydując się na BIG CHOP`a, wybierz się do sprawdzonego, dobrze wyszkolonego technicznie fryzjera, bo w tym cięciu ważne jest nadanie kształtu fryzury odpowiednio dopasowanej do rysów twarzy. My polecamy Dominika Soliwodę!

Obejrzyj film

Super modne ombre z Compagnia del Colore

Długie włosy długie budzą wiele kontrowersji wśród kobiet. Jedne uważają, że są bardzo wygodne, bo nie trzeba poświęcać wiele czasu na ich układanie, inne twierdzą, że ich stylizacja zajmuje całe godziny. Przyjrzyjmy się jakie możliwości kreatywnej stylizacji z ombre proponuje Sylwia Janeta stylistka fryzur z salonu fryzjerskiego Kameleon w Radlinie.

Obejrzyj film

Wygodnie, komfortowo, z pazurem - wygraj efekt WOW!

Poznajcie Emilkę, która bardzo chciała zmienić swój styl. Zdecydowała się na zmianę, w której jej pomogliśmy. Początkowo Emilka nie była zdecydowana na spektakularną zmianę. Przekonała się jednak, że metamorfoza w doborze koloru i fryzury jest w jej przypadku jak najbardziej wskazana.

Obejrzyj film

Weź zimę pod włos z efektem WOW!

Z myślą o takich dziewczynach jak Małgosia przeprowadziliśmy Efekt WOW dzięki specjalistom od włosów, makijażu i mody z Pracowni Fryzur Curyło. Zobaczcie jak kolejna kandydatka do zmiany prezentowała się przed metamorfozą, a jak tuż po niej. Oceńcie sami, czy ta metamorfoza opłaciła się, czy była strzałem w dziesiątkę?

Obejrzyj film

Karnawałowe trendy na głowie z Warsztatem Fryzur

Nie każda kobieta lubi słodkie fale, kokardy i romantyczne upięcia. Te panie, w których duszach drzemie pragnienie nieskrępowanej oryginalności powinny zdecydować się na fryzjerskie szaleństwo. Najlepiej z Warsztatem Fryzur.

Obejrzyj film

Krótko proszę!

Kto powiedział, że długie włosy są bardziej kobiece niż krótkie? Obecnie takie cięcie jest modniejsze i jednocześnie bardziej atrakcyjne niż kiedykolwiek. Zachęcamy do poszukiwania inspiracji i  najtrafniejszej krótkiej fryzury razem z Wojtkiem Jewułą z Kuźni Fryzjerskiej. Krótkie, seksowne fryzury damskie z nutą zadziorności to jego popisowe danie!

Obejrzyj film

Potrzebowała zmiany i wygrała efekt WOW!

Każda zmiana w życiu niesie ze sobą nadzieję na lepsze - także zmiana wyglądu. Nowy wizerunek dodaje sił, pewności siebie i wiary w możliwość zrealizowania marzeń. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina odwagi oraz porada profesjonalistów w dziedzinie fryzjerstwa, mody i wizażu. Wszystko to było na wyciągnięcie ręki, dzięki konkursowi, który przeprowadziliśmy pod znamiennym hasłem: "Wygraj efekt WOW". Specjalistami, którzy zadbali o włosy, dobór odpowiedniego makijażu i ubrań naszych finalistek była Pracownia Fryzur Curyło.

Obejrzyj film

Partnerzy