Facebook 

Chciałabym wyglądać świetnie...

Witam. Mój obecny kolor włosów nie jest dla mnie zadowalający, marzy mi sie taki jak na zdjęciu obok.

Czytaj Całość

Jaka fryzura najbardziej do mnie pasuje?

Chciałabym zmienić kolor włosów na jaśniejszy, ale nie mogę się zdecydować na jaki... Jestem otwarta na zmiany, również w kwestii ewentualnego strzyżenia.

Czytaj Całość

Jaka fryzura do mnie pasuje?

Pracuję w korporacji i nie mogę sobie pozwolić na zbyt ekstrawagancką fryzurę, z resztą nie byłaby ona w moim stylu. Wcześniej miałam fryzurę w stylu bob. Włosy modelowałam na szczotce i dodatkowo je prostowałam. Chciałabym, aby nowa fryzura była bardziej naturalna.

Czytaj Całość

Jak zachować intensywny kolor włosów farbowanych?

Zawsze mam ten sam problem - moje włosy po koloryzacji bardzo szybko płowieją, ich kolor nie jest tak intensywny. Co możecie mi zaproponować, aby na długo utrzymać kolor i blask na włosach?

Czytaj Całość

Kiedy najlepiej rozjaśnić włosy?

Chciałabym rozjaśnić swoje włosy, jestem szatynką i marzą mi się włosy w kolorze jasnego blond. Takie farbowanie chciałam zrobić już teraz - przed wyjazdem na spóźniony, wrześniowy urlop. Czy z taką zmianą koloru poczekać do momentu, gdy słońce zdecydowanie mniej będzie działać na moje włosy? A może pora roku nie ma znaczenia i blondynką mogłabym zostać już teraz?

Czytaj Całość

Czysta biel na włosach

Czy możliwe jest uzyskanie białego koloru włosów? Ale uwaga: nie chodzi mi o platynę, tylko o czystą biel.

Czytaj Całość

Ombre hair - co to jest?

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o ombre hair. Skąd ten styl się wywodzi, z jakiego kraju i czy ma związek z jakimś trendem muzycznym?

Czytaj Całość

Chcę być blondynką

Moim naturalnym kolorem włosów jest blond, od kilku lat farbuję włosy na brąz, wczoraj zrobiłam dekoloryzację, fryzjerka zaproponowała mi balejaż, w którym bardzo źle wyglądam. Moim marzeniem jest jednolity kolor blond, czy mogę teraz nałożyć farbę jasny blond?

Czytaj Całość

Fiolet na włosach siwych

Pofarbowałam włosy na siwo, ale gdzieniegdzie pojawił się fioletowy odcień. Jak pozbyć się tego koloru bez ponownej koloryzacji?

Czytaj Całość

Partnerzy