Facebook 

Beauty Forest - Andrzej Wierzbicki

Kategoria: Kolekcje fryzur Data: 2012-04-30 12:00:11

"Beauty Forest" to tytuł kolekcji z Pracowni Fryzur Wierzbicki. O tym, jak moda czerpać może inspiracje z lasu, mówi jej właściciel, stylista, instruktor fryzjerskiej  marki KEMON -Andrzej Wierzbicki.
Pomysł na nową kolekcję narodził się w środowisku naszej wrocławskiej i krakowskiej Pracowni, gdzie spotkać można osoby odbierające świat na podobnych falach, z fantazją i w różowych okularach. Wyobraziliśmy sobie zatem, trochę na bazie wspólnej  fascynacji elfami, ucieczkę współczesnego człowieka od codziennych trosk do wpół mitycznej, chociaż wcale nie tak przecież odległej krainy lasów. Tym sposobem z jesiennego lasu przenieśliśmy do naszej kolekcji fantazyjne formy i kolory -  nasycone brązy, fiolety i róże. Kobieta w tej kolekcji jest istotą delikatną, zmysłową, ale też dzięki mocniejszym cięciom, wyraźnie zaznacza swoją silną pozycję "w stadzie". Mężczyzna zaś w lesie pozbywa się swojej codziennej sztywności, uwidacznia się w nim od zawsze tkwiący gdzieś głęboko w duszy, zwariowany, imprezowy chłopak - tłumaczy Andrzej Wierzbicki.
Za stylizacje włosów w kolekcji "Beauty Forest" odpowiedzialne są kosmetyki KEMON z linii HAIR MANYA, kolory włosom zapewniły produkty NaYo oraz Yo Coloring Fast. Makijaż i sesyjne zdjęcia wykonała wrocławska Agencja Milk, a pomysł i wykonanie całej kolekcji to wspólna zasługa zespołów Pracowni Fryzur Wierzbicki we Wrocławiu i w Krakowie.