Facebook 

Weronika Walczak - zwyciężczyni FryzjerMania4 wiosna!

Weronika Walczak - zwyciężczyni FryzjerMania4 wiosna!

Obejrzyj film

Z kamerą u Agnieszki Dudek - Finalistki zimowej edycji FryzjerManii!

Finałowa metamorfoza w zimowej edycji konkursu FryzjerMania obaliła tezę, że krótkie włosy ograniczają możliwości. Stylizacja wykreowana przez Agnieszkę Dudek z Chmiest Academy of Hair Design przywołuje prowokacyjny melanż kolorów i kształtów. Stylizacja inspirowana twórczym duchem łączy kunszt i doświadczenie na wysokim poziomie.

Obejrzyj film

Z kamerą u Kamila Rutki - Finalisty jesiennej edycji FryzjerManii

W jesiennej edycji FryzjerManii nie było mowy o ograniczeniach i barierach - w nadesłanych metamorfozach kolory podkreślały atrybuty urody, były spersonalizowane, wyselekcjonowane, ale nie ograniczające się do jednego segmentu odcieni.Najlepsze rozwiązania kolorystyczne, które zostały docenione przez nasz skład jurorski, zastosował Kamil Rutka z Backstage - studio fryzjerskie Legnica.Byliśmy u Kamila z kamerą!

Obejrzyj film

Z kamerą u Bogusławy Chmiest - Finalistki letniej edycji FryzjerManii

FryzjerMania to konkurs, w którym styliści fryzur, wizażyści i projektanci mogą puścić wodze fantazji i pokazać cały wachlarz swoich możliwości. Szczególnie gdy temat - fryzury w stylu gwiazd Hollywood -  daje wyobraźni szerokie pole do popisu...Z kamerą Modnych Włosów gościliśmy u Bogusławy Chmiest - finalistki letniej edycji FryzjerManii!

Obejrzyj film

Feeria barw na włosach - znamy wyniki jesiennej FryzjerManii!

W jesiennej edycji FryzjerManii nie było mowy o ograniczeniach i barierach - w nadesłanych metamorfozach kolory podkreślały atrybuty urody, były spersonalizowane, wyselekcjonowane, ale nie ograniczające się do jednego segmentu odcieni.

Obejrzyj film

Z kamerą u Martyny Bryk - Finalistki wiosennej FryzerManii

FryzjerMania wspiera ducha niezależności i kreatywności fryzjerów. W każdej odsłonie Fryzjermanii dajemy Stylistom pole do popisu, by pokazali swoje inspiracje i pasję. Martyna Bryk z Salonu Urody Martyna Bryk w wiosennej edycji FryzjerManii wyszła poza standardy i wykonała metamorfozę charakteryzująca się olbrzymim artyzmem. Dzięki temu odniosła sukces i została Stylistą Wiosny! Do Salonu Urody Martyna Bryk przyjechaliśmy z kamerą...

Obejrzyj film

Z kamerą u Piotra Michalaka - finalisty zimowej edycji Fryzjermanii

Marzyło się Wam choć raz w życiu zaszaleć z włosami, by zmienić się nie do poznania? W każdej odsłonie Fryzjermanii dajemy Fryzjerom pole do popisu, by dali upust swej kreatywności. Piotr Michalak ze Studia Urody 101 wyszedł poza standardy i wykonał najbardziej gorącą i wystrzałową metamorfozę, dzięki której wygrał w zimowej edycji Fryzjermanii. Do Studia Urody 101 przyjechaliśmy z kamerą...

Obejrzyj film

Fryzjermania - fryzjerskie metamorfozy - wybraliśmy Stylistę Roku 2015

Fryzjermania wspiera ducha niezależności i kreatywności. Konkurs promuje talent i umiejętności fryzjerów, doceniając to, że podążają własną, indywidualną drogą, nie kopiując i nie naśladując innych. Finaliści tegorocznej edycji Fryzjermanii wykazali się niezwykłą kreatywnością zarówno na poziomie koloru jak i stylizacji powstałych fryzur. Pokazali, że pasja fryzjerska dała im dużą dozę satysfakcji. Stylistą Roku 2015, drogą głosowania naszych internautów, został Dawid Młynarczyk, laureat jesiennej edycji.

Obejrzyj film

Szaleństwa nadszedł czas - znamy wyniki zimowej Fryzjermanii!

Każdemu marzyło się choć raz w życiu zaszaleć z włosami, by zmienić się nie do poznania. Jeżeli więc chcecie poznać smak prawdziwego szaleństwa i nieokiełznanej wolności - wyjdźcie poza standardy i zobaczcie najbardziej gorącą i wystrzałową metamorfozę, której autorem jest finalista zimowej edycji Fryzjermanii - Piotr Michalak ze Studia Urody 101.

Obejrzyj film

Partnerzy