Facebook 

Z kamerą u Agnieszki Dudek - Finalistki zimowej edycji FryzjerManii!

Finałowa metamorfoza w zimowej edycji konkursu FryzjerMania obaliła tezę, że krótkie włosy ograniczają możliwości. Stylizacja wykreowana przez Agnieszkę Dudek z Chmiest Academy of Hair Design przywołuje prowokacyjny melanż kolorów i kształtów. Stylizacja inspirowana twórczym duchem łączy kunszt i doświadczenie na wysokim poziomie.

Obejrzyj film

Chcę wyglądać rasowo - efekt WOW z Alicją Glos-Krawczyk

Kilkadziesiąt kobiet stwierdziło, że chce odmienić swoje życie i wziąć udział w programie Wygraj efekt WOW, jednak tylko Karolinie udało się przejść przez sito eliminacji. O tym, jak dobrze wyglądać przed obiektywem wie właśnie ona - finalistka programu wygraj efekt WOW, która wysłała do nas swoje zgłoszenie i wygrała!

Obejrzyj film

Stylizacje Polskich Fryzjerów - fryzjerskie show Modnych Włosów na Festiwalu Hair Fair 2016

Inspiracji, prowokacji oraz demonstracji form, technik cięcia i koloru w otaczającym stylowym krajobrazie fryzur na pewno nie zabrakło podczas fryzjerskiego show prezentowanego przez Modnewlosy.pl !!! Na scenie głównej podczas Festiwal Fryzjerski Hair Fair w pokazie zatytułowanym Stylizacje Polskich Fryzjerów wystąpili: Paweł Zieliński Fryzjer, Martyna Bryk Hair Stylist, Oskar Bachoń, Bogusława Chmiest, Kamil Rutka

Obejrzyj film

Top City Wedding 2016 - nasza relacja

Konkurencja Top City Wedding 2016 podczas Festiwalu Hair Fair przyniosła tyleż piękne, co zaskakujące kreacje. Wachlarz inspiracji był niezwykle szeroki...

Obejrzyj film

Top City Barber 2016 - nasza relacja

Sztuka czy rzemiosło? Jedno jest pewne - ponad wszystkim wielka, niezaprzeczalna pasja! Emocjonujący weekend pełen artystów stylistów, niezwykłych pokazów, ogromnej dawki edukacji, praktycznej wiedzy potrzebnej każdemu fryzjerowi a w szczególności gorącej atmosfery podczas konkursów ...Top City Barber cieszył się w tej edycji Festiwalu Hair Fair olbrzymią popularnością!

Obejrzyj film

Konkurs Top City Young 2016 - nasza relacja

Gorąco i emocjonująco było w strefie konkursowej podczas Festiwalu Fryzjerskiego w Katowicach. W pierwszym dniu Festiwalu w Pucharze Śląska wystartowali tradycyjnie juniorzy... Zobaczcie co tam się działo!

Obejrzyj film

Konkurs Top City 2016 - nasza relacja

Zobacz cięcia, koloryzacje i stylizacje w wykonaniu prawdziwie wizjonersklich stylistów, którzy przyjęli wyzwanie dla swojej kreatywności i podjęli walkę o miano tego najlepszego w niezwykle prestiżowym Konkursie Top City podczas Festiwalu Hair Fair 2016!

Obejrzyj film

Targi Fryzjerskie Hair Fair 2016 - nasza relacja

Tradycyjnie, jak co roku, w dniach 26-27 listopada, odbyły się Targi Fryzjerskie Hair Fair. Od 16 lat impreza ta nieustannie rozwija się skupiając czołowych polskich fryzjerów, najlepsze marki i wiodące akademie fryzjerskie.W sobotę i niedzielę Festiwal odwiedziło ponad 13,5 tys. osób, co jest absolutnym rekordem w historii Targów a także wśród rekordowej liczby wystawców, którzy na swych stoiskach zaprezentowali blisko 400 marek produktów profesjonalnych.

Obejrzyj film

Lawendowy efekt WOW w R. Smarz Professional Hair

Radek Smarz z R. SMARZ Professional Hair przeprowadzając metamorfozę włosową Lidii wykazał się olbrzymim wyczuciem oraz wrażliwością artystyczną.Lawendowy to specyficzny kolor, który idealnie wygląda zarówno na włosach długich, krótkich, jak i do ramion. Nie jest oczywisty i jednoznaczny w swoim odcieniu... Obejrzyjcie kolejny odcinek programu Wygraj efekt WOW - tym razem w cudownym efektem lawendowym!

Obejrzyj film

Partnerzy