Facebook 

Lady Barber w naszym Efekcie Wow!

Efekt WOW z Łukaszem w wykonaniu Lady Barber. Profesjonalistka idealnie dopasowała stylizację do uczestnika programu. Jej kunszt pracy podczas metamorfozy jest zniewalający, od razu możemy spostrzec, że jesteśmy w rękach specjalisty i nie musimy się niczego obawiać, gdyż Efekt będzie rewelacyjny. Tak też było z Łukaszem, którego Efekt WOW dziś przedstawiamy. Sami zobaczcie ;)

Obejrzyj film

Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną, a wiedza o jego oddziaływaniu na wygląd jest najważniejsza. To właśnie kolor wpływa najmocniej na nasz wizerunek i to jak nas ktoś postrzega. Adriana szukała koloru dla siebie zarówno na włosach jak i w kwestii doboru stylizacji. Dzięki wygranej w programie Wygraj efekt WOW znalazła dla siebie kolor doskonały!

Obejrzyj film

Młodsza niż metryka - obniżamy wiek z efektem WOW!

Jak spowolnić wskazówki zegara czasu i cieszyć się świeżością i witalnością na długo? Wziąć udział w castingu do programu Wygraj efekt WOW i podobnie jak Urszula - wygrać go!

Obejrzyj film

Krótkie włosy nie muszą być nudne - efekt WOW z Pawłem Babicz

Objętość kosztem blasku, blask bez objętości - znacie to? Włosy bez objętości to zmartwienie  Pauliny - finalistki kolejnego odcinka programu Wygraj efekt WOW. Salon Babicz okazał się idealnym miejscem, by stworzyć nowy look Pauliny i pomóc w jej codziennych zmaganiach z włosami.

Obejrzyj film

Z kamerą u Agnieszki Dudek - Finalistki zimowej edycji FryzjerManii!

Finałowa metamorfoza w zimowej edycji konkursu FryzjerMania obaliła tezę, że krótkie włosy ograniczają możliwości. Stylizacja wykreowana przez Agnieszkę Dudek z Chmiest Academy of Hair Design przywołuje prowokacyjny melanż kolorów i kształtów. Stylizacja inspirowana twórczym duchem łączy kunszt i doświadczenie na wysokim poziomie.

Obejrzyj film

Chcę wyglądać rasowo - efekt WOW z Alicją Glos-Krawczyk

Kilkadziesiąt kobiet stwierdziło, że chce odmienić swoje życie i wziąć udział w programie Wygraj efekt WOW, jednak tylko Karolinie udało się przejść przez sito eliminacji. O tym, jak dobrze wyglądać przed obiektywem wie właśnie ona - finalistka programu wygraj efekt WOW, która wysłała do nas swoje zgłoszenie i wygrała!

Obejrzyj film

Stylizacje Polskich Fryzjerów - fryzjerskie show Modnych Włosów na Festiwalu Hair Fair 2016

Inspiracji, prowokacji oraz demonstracji form, technik cięcia i koloru w otaczającym stylowym krajobrazie fryzur na pewno nie zabrakło podczas fryzjerskiego show prezentowanego przez Modnewlosy.pl !!! Na scenie głównej podczas Festiwal Fryzjerski Hair Fair w pokazie zatytułowanym Stylizacje Polskich Fryzjerów wystąpili: Paweł Zieliński Fryzjer, Martyna Bryk Hair Stylist, Oskar Bachoń, Bogusława Chmiest, Kamil Rutka

Obejrzyj film

Top City Wedding 2016 - nasza relacja

Konkurencja Top City Wedding 2016 podczas Festiwalu Hair Fair przyniosła tyleż piękne, co zaskakujące kreacje. Wachlarz inspiracji był niezwykle szeroki...

Obejrzyj film

Top City Barber 2016 - nasza relacja

Sztuka czy rzemiosło? Jedno jest pewne - ponad wszystkim wielka, niezaprzeczalna pasja! Emocjonujący weekend pełen artystów stylistów, niezwykłych pokazów, ogromnej dawki edukacji, praktycznej wiedzy potrzebnej każdemu fryzjerowi a w szczególności gorącej atmosfery podczas konkursów ...Top City Barber cieszył się w tej edycji Festiwalu Hair Fair olbrzymią popularnością!

Obejrzyj film

Partnerzy