Facebook 

Wygrała efekt WOW z Danielem Stolarskim - jesienna metamorfoza Darii!

Kategoria: Efekt WOW! Data: 2016-11-18 22:10:15

Pewna siebie, zawsze nienagannie wyglądająca i wzbudzająca podziw - która z nas o tym nie marzy? Finalistka październikowego odcinka programu Wygraj efekt WOW razem z jesienną metamorfozą odnalazła konkretny pomysł na siebie! Zobacz jak się modnie wystylizować i odkryć nową siebie, bo jesień to idealny czas, by dodać pikanterii naszemu wyglądowi!

 

Daria w swoim zgłoszeniu do programu napisała: Od sześciu lat w moim życiu dużo się zmieniło. Koniec szkoły, przeprowadzka, wszystko się zmieniło i jedynie wygląd został taki jaki był. Po latach zniechęcenia do fryzjerów, postanowiłam coś zmienić i zaufać specjalistom. Dlatego chciałabym wygrać efekt WOW, by mój kredyt zaufania nie został zmarnowany na kolejne 6 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Stolarski potrafi zadziwić eksplozją kolorów, różnorodnością form, bogactwem stylów i wzorów. Stylizacja włosów przez odpowiednie cięcie i inspirujące kolory to niezawodny przepis, by wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Miękkie przejścia kolorystyczne podkreślały delikatność, naturalność i kobiecość Darii. Mocne kontrasty zostały przerzucone na rzecz przenikających się refleksów i lekko rozmytych kolorów. Celem tej koloryzacji było wyeliminowanie efektów, które mogłyby wydawać się "sztuczne".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekkie fale, zmysłowy nieład, oraz delikatnie podkreślona struktura włosów uwydatniły naturalne piękno, są spójne i delikatne z nutką seksapilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Make Up w wykonaniu Marty Zielińskiej z "Szminka - Studio Wizażu Marta Zielińska" stworzył efekt magiczny. Zarówno makijaż codzienny jak i wieczorowy był fascynującą przygodą poznawania siebie poprzez metamorfozę, dał możliwość stania się kimś innym, piękniejszym, bardziej interesującym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upłynęło już trochę czasu od programu, emocje opadły... teraz, z perspektywy czasu jak oceniasz swój nowy wizerunek?

 

Teraz gdy emocje opadły i tak zdania nie zmieniam odnośnie mojego nowego wizerunku. Bardzo podoba mi się nowa fryzura, z którą nie mam większych problemów. Jedyne czego muszę się nauczyć to tworzenie niektórych fryzur, które na krótszych włosach nie zawsze wychodzą tak jak bym chciała. Oczywiście kolor moich włosów na szczęście podoba się nie tylko mi, ale również moim bliskim i znajomym.

Twoja kilkugodzinna przemiana pozwoliła również Tobie przyjrzeć się z bliska powstawaniu programu. Czy jakiś szczególny moment utkwił Tobie w pamięci?

Najbardziej z całej przemiany pamiętam sytuacje kiedy przed wysuszeniem włosów nie widziałam żadnych zmian, oprócz długości mojej fryzury, gdzie chwilę wcześniej wszyscy podchodzili do myjki i mówili że mam różowe włosy! Oczywiście z chwilą spojrzenia w lustro z gotową fryzurą, byłam zaskoczona super efektem, którego naprawdę się nie spodziewałam.

 

 

 

 

 

Co dał Ci udział w programie Wygraj efekt WOW?

Na pewno udział w programie Wygraj Efekt WOW dodał mi pewności siebie, oraz przekonał mnie, że warto czasami zaryzykować. Teraz na pewno nie będę unikała fryzjerów, a szczególnie tego najlepszego - Daniela Stolarskiego, który z pomocą innych oczywiście stworzył mój nowy wizerunek. Bardzo się cieszę, że to właśnie ja miałam szansę na tę przemianę i na pewno nigdy tego nie będę żałować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak zmieniała się Daria w programie Wygraj efekt WOW!!!