Facebook 

Lady Barber w naszym Efekcie Wow!

Kategoria: Efekt WOW! Data: 2017-09-18 09:14:11

 

Efekt WOW z Łukaszem w wykonaniu Lady Barber. Profesjonalistka idealnie dopasowała stylizację do uczestnika programu. Jej kunszt pracy podczas metamorfozy jest zniewalajy, od razu możemy spostrzec, że jesteśmy w rękach specjalisty i nie musimy się niczego obawiać, gdyż Efekt będzie rewelacyjny. Tak też było z Łukaszem, którego Efekt WOW dziś przedstawiamy. Sami zobaczcie ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego wziąłeś udział w konkursie?

Wziąłem udział w konkursie Efekt WOW gdyż chciałem spróbować czegoś innego. W szczególności zainteresował mnie sam konkurs, od dłuższego czasu śledziłem metamorfozy uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak się czujesz po metamorfozie?

Uczucie niepokoju nie towarzyszyło mi podczas metamorfozy, gdyż wiedziałem, że jestem w bardzo dobrych rękach Lady Barber i oczywiście wiedziałem, że efekt pracy stylisty będzie perfekcyjny. Idealnie dobrana fryzura do mojego wizerunku i charakteru spowodowała, że czuje się fenomenalnie.

 

 

 

 

 

 

 

Co najbardziej utkwiło Tobie w pamięci z tego dnia? Komu mógłbyś polecić Efekt WOW?

W  pamięci utkwiła mi atmosfera podczas nagrania Efektu WOW,  a także ludzie, z którymi współpracowałem na planie.
Efekt WOW mogę polecić każdemu kto chce odświeżyć  lub zmienić swój image i dobrze się przy tym bawić. Bardzo dobrze wspominam Efekt WOW i gdybym oczywiście mógł skorzystałbym z tego rodzaju usług jeszcze raz!