Facebook 

Dziewczęco, a zarazem kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z targów Beauty Days Ptak

Kategoria: Efekt WOW! Data: 2017-08-28 12:58:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taki o to efekt otrzymaliśmy z ostatniej metamorfozy podczas nagrania programu Efekt WoW z targów Beauty Days Ptak. Subtelna, dziewczęca, a zarazem kobieca stylizacja, która idealnie wydobyła jeszcze większe piękno drzemiące w Justynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak oceniesz swój nowy wizerunek z biegiem czasu?

Minęły już 3 miesiące od kiedy brałam udział w programie "Wygraj Efekt WOW" na Targach Beauty Days, a osoby, z którymi widzę się pierwszy raz od czasu metamorfozy, wciąż się zachwycają. Moja fryzura to strzał w 10, widać to zwłaszcza z biegiem czasu. :) Nie muszę jej specjalnie stylizować, wystarczy wysuszyć włosy i same pięknie się układają. Nowy kolor też jest świetny, nie chciałabym wracać do poprzedniego look'u.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak określiłabyś emocje towarzyszące podczas nagrania Efektu Wow?

Udział w programie to dla mnie niezapomniana przygoda, którą mogę wspominać codziennie patrząc w lustro. Nie ukrywam, że początkowo byłam zestresowana, ale po rozmowie ze stylistą Andrzejem, który przedstawił mi swój pomysł, zdecydowanie się uspokoiłam i mogłam cieszyć się tym jednym dniem w blasku fleszy. Atmosfera, która panowała na planie była cudowna, jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co dał Ci udział w programie Efekt Wow?

Pamiątką, która została mi po programie jest na pewno nowy wygląd, ale udział w "Wygraj efekt WOW" dał mi o wiele więcej. W tym jednym dniu mogłam poczuć się jak gwiazda, której blask wciąż we mnie tkwi.

Komu polecasz udział w programie Wygraj Efekt WOW?

Program polecam przede wszystkim kobietom, które czują potrzebę zmian, ale nie wiedzą jak zacząć. "Wygraj efekt WOW" to świetny początek. Pokazuje, że każda z nas jest piękna, trzeba to tylko odpowiednio uwydatnić.