Facebook 

Będziesz wyglądać lepiej, bo po to tu jesteś - wygraj efekt WOW!

Kategoria: Efekt WOW! Data: 2015-05-16 19:51:55

Nic tak nie wzbudza emocji podczas nagrań kolejnych odcinków "Wygraj efekt WOW" jak zmiana koloru włosów. Karolina nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, przeszła wielką przemianę. No dobra, to nie przemiana, tylko REWOLUCJA!

Wraz z wiosną pragniemy uwolnić się od szarości i byle jakości na włosach. Podczas nagrania efektu WOW z Karoliną pomyśleliśmy o odświeżeniu jej fryzury poprzez cięcie i zmianę koloru oraz namówiliśmy ją na odejście od codziennych przyzwyczajeń stylizacyjnych.

 

 

 

Od sześciu miesięcy pracuję na stanowisku inżyniera budowy i obracam się wśród samych mężczyzn. Chodząc w kasku, butach budowlanych i kamizelce zapomniałam trochę jak być prawdziwą kobietą. Pracując w delegacji od poniedziałku do soboty po dziesięć, dwanaście godzin nie mam czasu na fryzjera ani kosmetyczkę, dlatego taka metamorfoza byłaby super odskocznią i fajnym, nowym doświadczeniem. Chciałabym zmienić na wiosnę swój wygląd, dodać sobie odwagi na kolejne zmiany i etapy w moim życiu...

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak krok po kroku zmieniała się Karolina w Salonie fryzjerskim Roberta Wypycha!

WYWIAD Z KAROLINĄ - FINALISTKĄ KONKURSU WYGRAJ EFEKT WOW!

Co najbardziej oprócz wyglądu zmieniło się w Twoim życiu po udziale w programie "Wygraj efekt WOW"?

... Trudne pytanie (śmiech). Czuję się lepiej! Ludzie mówią, że od razu widać, że coś się zmieniło, bo chodzę z podniesioną głową, prężnym, żwawym krokiem, z uśmiechem na twarzy - aczkolwiek wcześniej też chodziłam uśmiechnięta (śmiech), tylko wyglądałam dużo gorzej...
Usłyszałam jeszcze, że moje oczy inaczej błyszczą. Wydaje mi się, że ta zmiana była konieczna, bo w moje życie wdarła się odrobina "rutyny", a co za tym idzie byłam dla siebie ciągle taka sama, w kwestii wyglądu fryzury- nudna. Uważam, że warto było zaryzykować i oddać się w ręce stylisty, bo jestem teraz jeszcze bardziej pewna siebie i bardziej zauważalna.

A jak ocenisz swoją nową fryzurę?

 

 

 

 

Moja nowa fryzura jest bardzo wygodna. Jeszcze muszę się przyzwyczaić do koloru bo od trzech lat miałam ciemne włosy, a blond jednak robi ogromną różnicę. Najbardziej mi się podoba to, że wszyscy znajomi (nawet Ci, którzy wiedzieli, że biorę udział w metamorfozie) nie poznali mnie zaraz po przemianie.

Poza tym nie mam w końcu problemu z rozczesywaniem włosów, tak jak to było w przypadku mojej poprzedniej fryzury. Po umyciu głowy nie muszę spędzać dużo czasu na stylizowaniu, ponieważ fryzura sama się układa.

 

 

 

 

 

Powiedz nam jak czułaś się podczas nagrania. Takie wyzwanie to pewnie duża dawka stresu?

Podczas nagrania czułam się bardzo dobrze i komfortowo. Towarzyszący stres i dreszczyk emocji wywołany niewiedzą jaki będzie efekt końcowy, powodowały fajną ekscytację. Taka metamorfoza bez lustra jest ciekawym doznaniem, aczkolwiek trzeba zaufać fryzjerowi w 100%. Robert jest specjalistą w swojej dziedzinie, więc z zaufaniem nie miałam najmniejszego problemu, choć zdradzę Wam, że odgłos ścinanych włosów hodowanych przez lata, wywoływał ciarki na moich plecach...

Gdy usłyszałam od Roberta: "będziesz wyglądać lepiej - bo po to tu jesteś" siedziałam już grzecznie i spokojnie na fotelu fryzjerskim i czekałam na efekt ostateczny.

Kto, Twoim zdaniem powinien wziąć udział w programie "Wygraj efekt WOW"?

Udział w programie mogę polecić osobie, która jest przede wszystkim odważna, gotowa na zmiany i trochę szalona - bo jednak oddajesz się w ręce obcej osobie, której trzeba zaufać. Jeśli Twój wizerunek nie zmienia się od lat, zaczyna Ciebie to drażnić i męczyć. Dobrą drogą, by to zmienić jest udział w takim programie jak Efekt WOW.