Facebook 

Ognisty rudy na ślub

Kategoria: Dress code Data: 2013-07-18 09:52:05

Mam proste blond włosy do ramion. Za 2 miesiące wychodzę za mąż. Od dziecka marzy mi się zmiana koloru włosów na ognisty rudy. Sukienka, którą kupiłam ma falbany i jest w kolorze turkusu z falbanami. Czy Pana zdaniem eksperckim pozostawić kolor jaki miałam dotychczas czy zmienić na rudy? Jaką fryzurę z włosów do ramion proponuje Pan do sukienki w stylu hiszpańskim?

Jeśli chodzi o dopasowanie koloru - trudno jasno sprecyzować jaki byłby najbardziej odpowiedni, ponieważ z reguły kolor włosów dobiera się do cery a nie do sukienki. Ze względu na zbliżający się ślub pozostawiłbym włosy w kolorze blond dla uzyskania lepszego wizualnego efektu fryzury klasycznej, jakim jest upięcie hiszpańskie z boku lub z tyłu głowy, bliżej karku. Górna partia włosów może być gładka lub lekko uniesiona od skóry.

Adrian Rączka

Uzdolniony pasjonata mody. Doświadczony fryzjer i stylista. Na co dzień współpracujący z renomowanym salonem mieszczącym się w samym sercu Warszawy. Wykładowca, ekspert w prasie kobiecej oraz stacjach telewizyjnych Polsat Tvn oraz Superstacja w tematyce kreowania wizerunku. Potrafiący z wyczuciem i ...