Facebook 

Chciałabym mieć fryzurę jak Kożuchowska

Kategoria: Czesanie Data: 2014-07-22 11:08:55

Bardzo proszę o poradę. Moglibyście pomóc mi w doborze fryzury? W tej chwili moje włosy sięgają ramion i mają tendecję do puszenia się. Bardzo podoba mi się fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej, ale czy pasuje do mnie? Czekam na Wasze propozycje.

Myślę, że bardzo dobrym pomysłem byłaby zmiana. Kształt twarzy i jakość włosów jest odpowiednia do stworzenia krótkiej fryzury. Myślę, że najlepszą stylizacją byłoby uczesanie z grzywką na czoło, które jest dość wysokie. Ważny będzie też kolor, przy krótkich włosach najlepiej wyglądają mocne, zdecydowane kolory (czarny, mocny brąz, rudy czy bardzo jasny blond).

Oczywiście mocne rozjaśnienie może spowodować to, że włosy będą bardziej suche, dlatego ten zabieg musi być wykonany profesjonalnie, najlepiej produktami bez amoniaku. Dodatkowo bardzo potrzebna byłaby intensywna pielęgnacja oraz zabezpieczanie włosów latem przed słońcem.

Tomasz Migdal

Od 23 lat wykonuje zawód fryzjera. Jest Prezydentem Wielkiego Fryzjerstwa Francji-sekcja Polska, członek elitarnego Artistic Team L\?Oréal Professionnel. Pracuje z najlepszymi i dla najlepszych: w Paryżu dla agencji fryzjerów i makijażystów Randal Walker Management, przy sesjach, reklamach i poka...