Facebook 

Chciałabym mieć fryzurę jak Kożuchowska

Bardzo proszę o poradę. Moglibyście pomóc mi w doborze fryzury? W tej chwili moje włosy sięgają ramion i mają tendecję do puszenia się. Bardzo podoba mi się fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej, ale czy pasuje do mnie? Czekam na Wasze propozycje.

Czytaj Całość

Loki w stylu Marilyn Monroe

Moja mama odkąd pamiętam zakłada na noc wałki. Jak, w inny, mniej absorbujący sposób, uzyskać efekt podniesionych i skręconych włosów w stylu Marilyn Monroe, ale bez tapirowania.

Czytaj Całość

Fryzura na wesele

Za tydzień mam wesele. Chciałabym mieć włosy upięte naturalnie i zwiewnie. Moje włosy są do ramion. Czy oprócz tradycyjnego koka można zrobić coś oryginalnego?

Czytaj Całość

Trwała przy cienkich włosach.

Mam bardzo cienkie włosy. Myślę, że jedynym ratunkiem jest zrobienie trwałej. Czy przy małej ilości włosów trwała będzie wyglądała korzystnie?

Czytaj Całość

Utrwalenie kręconych włosów

Z własnego doświadczenia wiem, że kręcone włosy najlepiej utrwalają się pod wpływem lakieru. Używam lakieru mocnego, po którym moje włosy są jak bryła. Wydaje mi się, że nie służy to im. Czy może Pan polecić kosmetyk do stylizacji, który utrwali moje loki, ale nie zrobi z nich  zbyt "trwałej konstrukcji"?

Czytaj Całość

Nieudana trwała

Byłam wczoraj u fryzjera, który zrobił na moich włosach trwałą. Dzisiaj włosy kręcą się nierówno i bardzo nieładnie. Wydaje mi się, że płyn do trwałej miałam nierównomiernie nałożony. Co mogę teraz zrobić? Czy taki nieudany zabieg można jakoś naprawić na przykład poprzez powtórne wykonanie go? Proszę o pomoc!

Czytaj Całość

Jak stosować suszarkę z dyfuzorem

Dostałam w prezencie suszarkę z dyfuzorem, ale nie wiem jak ją używać? Czy włosy po umyciu muszą być wysuszone, czy mokre? Taki dyfuzor przykłada się do głowy, czy tylko na końce włosów?

Czytaj Całość

Fryzura na Kukulską

Spodobała mi się fryzura Natalii Kukulskiej, ta z wygolonym bokiem. Resztę włosów zamierzam mieć do ramion. Chciałabym taką fryzurkę mieć, ale nie widzę innych wariantów tego wizerunku poza rozpuszczonymi włosami. Jak mogłabym uczesać się na przykład na wieczorną prywatkę, by wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie?

Czytaj Całość

Kok przy cienkich włosach

Podoba mi się upięcie włosów w kok. Moje włosy choć długie, są bardzo cienkie, czy mimo wszystko mogę mieć taką fryzurę?

Czytaj Całość
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2

Partnerzy