Facebook 

Ze zwykłej dziewczyny w Top Model - efekt WOW z Łukaszem Urbańskim

Kategoria: Artykuły Data: 2016-11-04 20:30:04

Dążenie do piękna to prawdziwa przygoda stanowiąca również niesamowitą podróż pełną sekretów i eksperymentów. Dzięki współpracy z Łukaszem Urbańskim rezultat przemiany był zaskakujący!

Wrześniowy efekt WOW został przeprowadzony w formie kompleksowej metamorfozy z myślą zarówno o nowoczesnej kobiecie, ceniącej klasykę, ale również takiej, która nie boi się wyróżniać. Propozycje Łukasza Urbańskiego stały się fryzjersko-modową galerią wzorów skierowaną do wielbicieli fryzjerstwa i wyglądu oraz poszukiwaczy własnego stylu.

Do programu Wygraj efekt WOW zapraszamy tych, którzy posiadają ponadprzeciętny zmysł artystyczny i wyczucie smaku. Tych, którzy w tworzeniu własnych kreacji nie znają granic. Taką osobowością fryzjerską jest Łukasz Urbański, który we wrześniowym odcinku programu podjął się metamorfozy Kasi z Bytomia, młodej mamy, która po urlopie macierzyńskim pragnęła zmienić swój wizerunek.

 

Łukasz Urbański: stylista fryzur, od wielu lat dbający o wizerunek polskich gwiazd. Ekspert w dziedzinie koloryzacji i niepodważalny mistrz cięcia. W show biznesie znany jako główny stylista i szef departamentu fryzur największych produkcji telewizyjnych, takich jak Top Model, You Can Dance, Master Chef i innych. Zapraszany do udziału w kreowaniu stylizacji przy najważniejszych wydarzeniach w kraju, festiwali muzycznych, koncertów gwiazd, kampanii reklamowych, sesji zdjęciowych. Ceniony przez prasę, współpracuje min. z takimi markami jak: Hot Moda, Joy, Shape, Harpers Bazar, Viva  i rekomendowany przez czołowych polskich fotografów. Jako fryzjer, wyszkolił dziesiątki fachowców i cały czas chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Tworzy kolekcje kolorów i stylizacji dla Marek fryzjerskich. Jest człowiekiem w pełni zaangażowanym i oddanym swojej pasji jaką są włosy. Znany i uwielbiany, chętnie oddaje się również pracy salonowej, gdzie każda klientka czuje się jak gwiazda i może liczyć na jego całkowitą opiekę. W centrum Warszawy stworzył wyjątkowe miejsce, do którego drzwi są zawsze otwarte. Taki jest Łukasz Urbański.

 

 

W swoim zgłoszeniu do programu Kasia napisała: "Dlaczego ja mam wygrać udział w programie Wygraj efekt WOW? Ponieważ nadszedł czas na powrót do pracy po okresie urlopu macierzyńskiego i wypadałoby zrobić efekt WOW, a nie inny. Tak na poważnie mam dosyć swojego wizerunku, który jest niezmienny od 6 lat, tj. od ostatniej nieudanej metamorfozy za grubą kasę. To wszystko spowodowało, że nie chciałam już więcej ryzykować swoich ciężko zarobionych pieniędzy i z trudem wychodowanych włosów. Ale Łukaszu wierzę w Ciebie i Twoje możliwości!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modne Włosy: Jakie były Twoje pierwsze wrażenia po udziale w programie?

Kasia: Po udziale w programie czułam się fantastycznie. Powiedziałabym, że nawet młodsza o 10 lat:) Czułam przypływ pozytywnej energii i chęci do życia i działania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MW: Jak określiłabyś emocje, które towarzyszyły podczas nagrania efektu WOW?

K: Podczas nagrania efektu WOW towarzyszyły mi skrajne emocje. Na samym początku była euforia radości, że coś się zmieni na lepsze w moim wyglądzie. Jednak z każdą minutą coraz silniejszy był też strach, że coś może się nie udać i będę wyglądać okropnie albo zwyczajnie się sobie nie spodobam. Pomimo wszystko atmosfera podczas nagrania była iście domowa, więc z chęcią powtórzyłabym tę przygodę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MW: Co najbardziej podobało Ci się w swoim nowym wizerunku?

K: Co najbardziej podobało mi się w nowym wizerunku? Wszystko! Nie wiedziałam na czym się skupić. Czy na kolorze włosów, czy na tym że są O TYLE krótsze, że takie gładkie i błyszczące, no i oczywiście makijaż.... POEZJA:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MW: Komu możesz polecić udział w programie Wygraj efekt WOW?

K: Udział w programie Wygraj efekt Wow polecam wszystkim, którzy myślą o zmianie w swoim wyglądzie, ale sami do końca nie mają pomysłu jak to osiągnąć. Zdajcie się na fantazję i doświadczenie tak cudownych ludzi jak Łukasz Urbański i Monika Zbrzeźna!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz Efekt WOW Kasi z Zabrza!