Facebook 

Z szarej myszki ... - efekt Wow w Tomasz Zimny - Profesjonalne Usługi Fryzjerskie

Kategoria: Artykuły Data: 2016-08-23 12:24:52

Wygląd zewnętrzny TEORETYCZNIE nie jest najważniejszy i to nie od niego powinno zależeć szczęście. W praktyce jednak nawet źle dobrana fryzura może zrujnować poczucie własnej wartości. Zobaczcie jak pod okiem Tomasza Zimnego w Tomasz Zimny - Profesjonalne Usługi Fryzjerskie zmieniała się Agnieszka - finalistka programu Wygraj efekt WOW.

Mam prawie 40 lat i jestem na takim etapie swojego życia, że chcę i bardzo potrzebuję radykalnej zmiany. Pierwsza młodość za mną, czas na tę drugą - lepszą. Chciałbym poczuć się super w swojej skórze.

Mam dziwny typ urody. Kształt mojej twarzy to gruszka, trójkąt. Ciężko mi dobrać fryzurę. Proszę o pomoc. Udział w programie Wygraj efekt WOW to dla mnie coś więcej niż tylko zrobienie fryzury... To odkrycie w sobie kogoś interesującego.

 

 

Pierwsza stylizacja to zestaw casualowy. Agnieszka jest mamą, kobietą pracującą, jest w ciągłym ruchu. Nasza bohaterka programu potrzebowała zestawu, dzięki któremu będzie czuła się kobieco, a jednocześnie będzie mogła wykonywać codzienne czynności.

Energetyczna fryzura od Tomasza Zimnego, nienaganny makijaż wykonany przez Annę Grabowską oraz lekcja stylizacji pomogły Agnieszce na nowo odkryć swoją kobiecość i nabrać nowoczesnego, świeżego wyglądu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co dzień Agnieszka ubiera się przede wszystkim wygodnie. Kolory i fasony dopasowuje intuicyjnie. Postanowiliśmy nadać jej stylowi trochę pazura, dodać wyraźniejszych połączeń kolorystycznych. Jej zgrabna figura wymagała jedynie zdecydowanego podkreślenia. Nie zrezygnowaliśmy jednak z zasady, którą wyznaje Agnieszka, że wygoda jest najważniejsza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upłynęło już kilka tygodni od efektu WOW z Twoim udziałem. Miałaś czas na to, by ochłonąć... Jak dziś wspominasz ten dzień?

 

Wspominam ten dzień bardzo dobrze, cieszę się, że mogłam wziąć udział w efekcie WOW. Mimo odległości jaką musiałam pokonać z Ząbek (pod Warszawą) do Olsztyna - warto było! Zobaczyć siebie po takiej metamorfozie... bezcenne.

Co było najbardziej emocjonujące podczas programu?

Na początku byłam mocno zestresowana, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Potem było już lepiej, oddałam się w ręce profesjonalistów i spokojnie czekałam na efekt. Nie zawiodłam się!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas kilkugodzinnej przemiany towarzyszyli Tobie Twój mąż oraz synek... Kiedy zabrakło już blasków fleszy oraz oka kamery - z jaką reakcją ze strony najbliższych spotkałaś się?

 

Rodzina, znajomi, po prostu wszyscy zachwycali się moim kolorem włosów oraz stylizacją. Zdarzało się też, że obce osoby prosiły mnie o numer telefonu fryzjera, który był autorem tego dzieła. Mówiłam wtedy z uśmiechem, że aby mieć taką fajną fryzurę trzeba pojechać aż do Olsztyna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zachęciłabyś inne kobiety do udziału w tym projekcie?

 

Życie mamy jedno, każdy z nas ma swoje problemy, troski. Nasz wygląd zewnętrzny dodaje nam pewności siebie i siły. Namawiam wszystkich, którzy zastanawiają się lub mają wątpliwości... Warto wysłać zgłoszenie do programu Wygraj efekt WOW, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja na odkrycie siebie na nowo, w zupełnie innej, piękniejszej odsłonie!

 

 

rozmawiała: Monika Wrońska

Zobaczcie jak powstawał nowy look Agnieszki w salonie Tomasz Zimny - Profesjonalne Usługi Fryzjerskie!

 Efekt WOW to cykliczny projekt. Nowa fryzura, nowe ubranie, makijaż oraz spora dawka stylizacyjnej wiedzy to nagroda dla Agnieszki - finalistki lipcowego odcinka efektu WOW.
Udział w programie Wygraj efekt WOW to również niesamowita przygoda i ekscytujące, nowe doświadczenie. Dlatego zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!