Facebook 

Wygraj efekt WOW w Broadway Hair Center w Sosnowcu!

Kategoria: Artykuły Data: 2017-03-02 10:48:09

Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie - pisał w jednej ze swoich książek Andrzej Sapkowski. To jak odbierają nas inni ma po prostu ogromne znaczenie. Warto zatem stworzyć swój niepowtarzalny, ale autentyczny styl, który będzie pasował do osobowości. Dzięki programowi "Wygraj efekt WOW" dajemy Wam szansę na zmianę doskonałą!

Już w marcu finalistka efektu WOW będzie gościć w wyjątkowym miejscu, w którym usługi fryzjerskie świadczone są na najwyższym poziomie, odpowiadającym aktualnym trendom fryzjerskim.

Zapraszamy Was do Broadway Hair Center w Sosnowcu, gdzie Damian Heleniak oraz Daniel Badzio przeprowadzą metamorfozę na finalistce konkursu Wygraj efekt WOW.

 

Tworzymy i kreujemy już od 2007 roku. Fryzjerstwo jest naszą pasją jak i stylem życia. Z pełną odpowiedzialnością mniemamy, iż jesteśmy najbardziej rozwijającym się salonem fryzur na Śląsku. Wyróżnia nas kreatywność, najwyższa jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. - Jesteśmy modą, jesteśmy trendem, jesteśmy Broadway!

 

 

 

 

Broadway Hair Center to największy i najbardziej rozwijający się salon fryzjerski mieszczący się w Sosnowcu. Atelier fryzur powstało w 2007 roku z myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze najbardziej wymagającego klienta, gdzie wysoka jakość usługi oraz odpowiednia atmosfera odgrywają fundamentalną role. Salon tworzą wykwalifikowani fryzjerzy i styliści, którzy czynnie biorą udział w najbardziej znanych.

 

 

 

Damian Heleniak i Daniel Badzio: założyciele oraz artyści studia Broadway. Wyznaczają nowe trendy w modzie fryzjerskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie uznają sztuki fryzjerskiej jako rzemieślnictwo, lecz jako pełnowartościową sztukę. Zmieniają nie tylko wizerunek klienta, lecz także wpływają na jego osobowość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy Was do przeżycia wyjątkowej przygody z modą, fryzjerstwem i wizażem w Broadway Hair Center w Sosnowcu.

Jeżeli:

- jesteś zmęczona swoim wyglądem,

- marzysz o zmianie, ale nie wiesz jak jej dokonać,

- potrzebujesz rady profesjonalistów

Zgłoś się do Efektu WOW i wygraj metamorfozę!

Każdy kto do 19-go marca wyśle do nas swoje zgłoszenie:

na adres redakcja@modnewlosy.pl ma szansę na profesjonalne doradztwo, a także zmianę fryzury. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa oraz film.