Facebook 

Wygraj efekt WOW na Targach Beauty Days!

Kategoria: Artykuły Data: 2017-04-22 07:30:01

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Jeśli więc marzysz  o zmianie wyglądu, lubisz eksperymentować z modą, fryzjerstwem i wizażem lub po prostu chcesz znaleźć dobrego fryzjera, który na nowo wykreuje Twój wizerunek, tworząc świeży, modny look - Weź udział w programie Wygraj efekt WOW i poddaj się metamorfozie oddając się w ręce najlepszych ekspertów.

 

Wielokrotnie stojąc przed lustrem dochodzimy do wniosku, że warto byłoby w końcu coś w sobie zmienić. Dobrać nowy makijaż, odmienić fryzurę. Poszaleć z ciuchami i wymienić je na coś modnego i świeżego. Teraz to nic trudnego! Dzięki programowi Wygraj efekt WOW masz szansę na zmianę pod okiem naszej ekipy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo powstawanie programu Wygraj Efekt WOW. Cała metamorfoza dokona się w studio Modnych Włosów.

 

Fotograf, stylista, makijażysta, fryzjer - to tylko część zespołu, który zadba o to, aby kolejne finalistki konkursu Wygraj efekt WOW poczuły się wyjątkowo. Specjalnie na nasze zaproszenie w studio Modnych Włosów będziemy gościć światowej sławy stylistów, którzy tworzyć będą włosową metamorfozę Efektu WOW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na scenie Modnych Włosów wystąpią:

 

Daniel Giniel - stylista fryzur z wieloletnim doświadczeniem, związany z salonem Szymojko & Dziewoński. Szkoleniowiec szwedzkiej firmy kosmetycznej Waterclouds, oferującej profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Współpracuje z wieloma gwiazdami, m.in.: Julią Wieniawą, Joanną Opozdą, Misheel Jargalsaikhan, Krzysztofem Gojdź, Olgą Kalicką, Markiem Bukowskim. O metamorfozach gwiazd wykonanych przez Daniela pisało wiele mediów. Współpracował przy wielu sesjach zdjęciowych, produkcjach TV, pokazach mody. Daniel uważa, że dobrze obcięte włosy układają się same, zaś zadbane włosy to wizytówka człowieka! Stawia na odpowiednią koloryzację, pielęgnację włosów i prawidłowy dobór kosmetyków.

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Sawicka- Gnatyshyn W wieku 23 lat założyła swój pierwszy salon we Wrocławiu. od tamtego czasu jej kariera nabrała ogromnego tempa.
Finalistka wielu konkursów fryzjerskich- Color Zoom i Trend Vision. Współzałożycielka warszawskiej Akademii Gnatyshyn. Poza prowadzeniem szkoleń świetnie czuje się na planach filmowych i przy sesjach zdjęciowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Kuś
Fryzjerstwo i tworzenie fryzur było moją pasją od lat. Przygoda z fryzjerstwem zacząła się od ukończenia kursu "Long Staż" w Akademii Szkoleniowej B&K pod okiem najlepszych edukatorów. Ukończyłem również prestiżowe szkolenie Schwarzkopf Professjonal z koloryzacji, pielęgnacji i masażu. Najważniejszą rolą w mojej pracy jest wsłuchanie się w potrzeby klienta oraz jego oczekiwania. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, bo nie tylko tworzę fryzurę ale przedewszystkim kreuje wizerunek. Nic nie cieszy mnie tak bardzo jak efekt końcowy mojej pracy no i oczywiście uśmiech na twarzy klienta  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemysław Kołas - młody, zdolny, człowiek chaos, ale z mocnymi zasadami! Fryzjer z wykształcenia i z pasji. Zupełnie poświęcił się swojej pasji, którą jest fryzjerstwo i aktualnie razem z Siostrami prowadzi "Salonik Brata i Sióstr". Pozytywny, patrzący optymistycznie na świat facet, który uwielbia pracę z ludźmi. Zawsze uśmiechnięty!

 

 

 

 

 

 

 

LADY BARBER - Edyta Weronika Kloss - pasjonatka fryzjerstwa męskiego, prekursorka Barberingu w Polsce. Po skończeniu szkoły, doświadczenie zdobywała pracując jako Barber, w Wielkiej Brytanii. Od dwóch lat pracująca pomiędzy Polską, a Anglią.
Ambasador włoskiej marki Wenzy Wave, a także marki Barberto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady udziału w programie:

1. Do programu może zgłosić się osoba, która ukończyła 18 lat. 
2. Uczestnik metamorfozy wyraża zgodę na udostępnienie wizerunku w mediach.
3. Udział w programie jest bezpłatny.
4. W zgłoszeniu powinno się znaleźć:
- zdjęcie twarzy i całej sylwetki (najlepiej bez makijażu)
- kilka zdań o sobie i o tym, czego oczekujemy i co chcemy w sobie zmienić
- dane kontaktowe uczestnika (adres, telefon).

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej:

 

 

 

 

po uzupełnieniu go - wyślij na adres:

redakcja@modnewlosy.pl

Każdy kto do 12 maja wyśle do nas swoje zgłoszenie ma szansę na profesjonalne doradztwo, a także zmianę fryzury. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa oraz film.