Facebook 

Rusza CZWARTA edycja konkursu dla Fryzjerów - FryzjerMania!

Kategoria: Artykuły Data: 2017-03-10 20:17:37

To już czwarta edycja konkursu FryzjerMania, w którym Fryzjerzy będą mieli okazję zmierzyć się z tematami artystycznych kreacji fryzjerskich!

Szukamy odważnych Stylistów Fryzur, którzy nie chcą już ukrywać swojego potencjału i wkładać talentu do szuflady. Pokażcie światu maksimum kreatywności przy minimum ograniczeń. Stwórzcie wyjątkowe dzieła, które będą łączyć w sobie Kreatywność, Technikę, Styl.

W tym roku do konkursu można się zgłaszać w 4 kategoriach:

* Konkurs na Stylistę Wiosny
termin nadsyłania zgłoszeń: 10.03 - 30.04.2017

temat: Gra świateł i koloru

* Konkurs na Stylistę Lata
termin nadsyłania zgłoszeń: 12.05 - 30.06.2017

temat: Stylowe warkocze, warkoczyki, sploty

Konkurs na Stylistę Jesieni
termin nadsyłania zgłoszeń 21.07 - 30.09.2017

temat: Asymetria - artystyczna forma i kształt

* Konkurs na Stylistę Zimy
termin nadsyłania zgłoszeń 13.10 - 31.12.2017

temat: Kreacja fryzjerska z czerwonego dywanu

 

FryzjerMania to coś więcej niż konkurs - to również prawdziwe święto sztuki fryzjerskiej. Najlepsza czwórka Stylistów spotka się w lutym 2018 roku podczas wielkiego wydarzenia artystyczno-medialnego - uroczystej Gali Finałowej, podczas której jury w składzie Jaga Hupało, Małgorzata Babicz oraz Marta Kucharczyk wybiorą Stylistę Roku 2017.

 

Jaga Hupało - Dyrektor Artystyczna autorskiej pracowni BORN TO CREATE. Ikona nowoczesnego fryzjerstwa. Tworzy wizerunki znanych osobistości sceny muzycznej, filmowej i telewizyjnej. Realizuje projekty m.in. dla Opery Narodowej, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Narodowego, Opery Łódzkiej, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego ROMA, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Współpracuje z największymi magazynami mody i projektantami w Polsce i zagranicą. Wielokrotnie doceniana w licznych rankingach. Aktywnie angażuje się w sytuacje Polek, autorka książek i niezliczonych publikacji.

 

 

 

 

Małgorzata Babicz - Dyrektor Artystyczna Studia Wella, ambasador marki Sebastian Profesional, jedyny polski członek Alternativ Hair Show, wieloletni edukator w dziedzinie fryzjerstwa z Unijnym Certyfikatem. Fryzjerstwo traktuje, jako jedną z części składowych wizerunku. Szkolenia w Akademii Babicz pozwalają jej ukierunkowywać wśród swoich podopiecznych spojrzenie na fryzjerstwo, jako na sztukę oraz rozwijać w nich wyobraźnię, przy tworzeniu własnych interpretacji fryzur zgodnych z najnowszymi trendami w modzie.

 

 

 

 

 

Marta Kucharczyk - Prezes Spółki Devis, mistrzyni fryzjerstwa i doświadczona stylistka. Uczestnik wielu prestiżowych, międzynarodowych szkoleń. Artystka w tworzeniu koloru na włosach, opracowała techniki koloryzacji dla wielu marek. Ceni osoby z pasją, inspirując je do tworzenia własnych, kreatywnych koloryzacji.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualny temat FryzjerManii to gra świateł i koloru, czyli wielowarstwowa koloryzacja ujęta w możliwe najciekawszej formie, nadająca unikatowy efekt w koloryzacji włosów. Na Wasze prace czekamy do 30 kwietnia.