Facebook 

Na rockowo i z pazurem - efekt WOW z Hair Design

Kategoria: Artykuły Data: 2015-12-29 09:04:59

Z pewnością każda kobieta marzy, by choć przez jedną chwilę znaleźć się w blasku fleszy i poczuć jak prawdziwa gwiazda. Dzięki naszemu portalowi oraz profesjonalistom z salonu Hair Design finalistka listopadowego konkursu Wygraj efekt WOW mogła spełnić swoje marzenie.

Magda przyszła na nagranie do programu jako szara myszka, chciała uchronić się przed kompletną  modowo-fryzjerską katastrofą. Pomogliśmy jej! Odkryliśmy jej rockową duszę, postanowiliśmy wyeksponować jej mocne strony. Zobaczcie efekty jednej z najlepszych metamorfoz programu Wygraj efekt WOW!

 

 

Od kilku lat staram się zmienić fryzurę i nie potrafię. Ciągle ten sam kolor i długość. Mam 34 lata, od 5 lat jestem w związku z narzeczonym i wiem, że przestałam być dla niego atrakcyjna. Wychodzę powoli z depresji i jestem gotowa na zmianę całej siebie. Efekt WOW jest mi potrzebny, by odzyskać pewność siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Krzak (stylista fryzur Hair Design Kraków): Naszą misją była przemiana, odkrycie oraz wyeksponowanie piękna Magdy. Najpierw zajęliśmy się jej włosami. To było spore wyzwanie, gdyż włosy Magdy były rozjaśnione do granic możliwości. Złote refleksy stonowaliśmy, a w przypadku samej koloryzacji skupiliśmy się na obecnie bardzo modnym kolorze miedzi.

 

 

 

 

Zastosowaliśmy koloryzację permanentną, która znacznie poprawiła kondycję włosów oraz przeprowadziliśmy zabieg pielęgnacyjny. Mimo, że włosy mają tendencję do falowania, klasyczna linia cięcia podkreśliła geometrię głowy oraz, co najważniejsze, podkreśliła urodę Magdy.

 

 

 

 

 

Milena Wiszniewska (make up artist): Magda na co dzień stosuje delikatny makijaż. Niestety nie jest w tej dziedzinie ekspertem. Wiem, ze chciałaby dowiedzieć się jak umiejętnie wyeksponować oczy, postarałam się jej pomóc.

 

 

 

 

 

 

Zamaskowałam  cienie, wyrównałam koloryt skóry. Zaproponowałam Magdzie odważny makijaż w stylu rockowym, czyli  podkreślone kredką oczy, matową cerę oraz czerwone usta. Taki typ make up`u dodał jej stylizacji pazura.

 

 

 

 

 

 

Dorota Olejnik (stylista fryzur Hair Design Kraków): Magda jest osobą wymagającą, również w kwestii doboru ubrań. Wydaje dużo pieniędzy na ciuchy, których potem nie może skompletować. Luźna tunika świetnie wpisuje się w rockowy styl. Dodaje stylizacji pazura i drapieżnego sznytu. Warto było postawić na kolor szary i dopasowany krój mini. Oryginalny look świetnie dopełniła skórzana, krótka kurteczka. Stylizacja grey total look sprawiła, że Magda wygląda w tym wydaniu oszałamiająco.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak przebiegała metamorfoza Magdy!