Facebook 

Modne Włosy testują...

Kategoria: Artykuły Data: 2017-05-25 10:33:23

Mało która branża charakteryzuje się tak dynamicznym rozwojem i tak silną pogonią za trendami jak branża fryzjerska. Stała walka o klienta wymusza na producentach i dostawcach nieustające poszukiwania nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań we wszystkich aspektach produktu. Dlatego, aby pokazać Wam skuteczność kosmetyków fryzjerskich - przeprowadzamy ich testy.

Dziś skupimy się na wynikach testu fluidu rozświetlającego od Emmebi Polska.

Badania aplikacyjno użytkowe potwierdzające działanie Fluidu rozświetlającego Emmebi zostały wykonane pod kątem charakterystyki i przeznaczenia produktu. Nasze testy przeprowadzili wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem fryzjerskim, co gwarantowało ich prawidłowe wykonanie i rzetelne opracowanie wyników.

Informacje od producenta:

 

 

Fluid rozświetlający Emmebi Polska

Idealny produkt do wygładzania i prostowania włosów z użyciem prostownicy lub bez. Produkt posiada filtr termiczny idealny do zabezpieczenia włosów przed utratą wilgoci podczas prostowania prostownicą.

- utrzymuje kolor
- utrzymuje uczesanie
- nadaje nabłyszczenie
- chroni przed ciepłem
- odbudowuje włosy
- dyscyplinuje kędzierzawość
- rozplątuje włosy
- przyspiesza wyciąganie na szczotce
- zapobiega rozdwajaniu się końcówek
- nadaje objętości

 

 

 

Materiałem do testów była ankieta, którą każdy z testujących fryzjerów wypełnił. Po jej analizie otrzymaliśmy jednogłośne opinie co do:

- zapachu, który określono jako przyjemny,

- łatwości w aplikacji kosmetyku,

- dużej wydajności podczas testów oraz późniejszego użycia.

Fryzjerzy byli zgodni, że fluid nie obciążał włosów oraz sprawił, że włosy były gładkie i lśniące.

 

Hubert Mikucki - Salon Fryzjerski/Barber Shop Berendowicz&Kublin Katowice GK: Używam go do codziennej pracy i mam prawie pełne opakowanie! Jest świetny, mega wydajny i nie obciąża włosów. Jestem kolorystą, kocham blondy, które są wymagające i często pozbawione blasku. Używałem wielu produktów, aż trafiłem na ten jedyny! Fluid który idealnie rozświetla, wygładza strukturę włosa i nadaje płynności w ruchu. Jak dla mnie produkt numer jeden!

 

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Stalewska - Studio Fryzjerstwa Izabela: Odżywkę którą mieliśmy okazje spróbować jest niezastąpiona jeżeli zależy nam na blasku i odpowiedniej kondycji włosów. Fluid jest produktem przydatnym gdy włosy są uszkodzone i suche. Fluid także poprawia wygląd włosów i sprawia, że są lśniące i lepsze do układania. Fluid działa również bardzo nawilżająco na włosy.

 

 

 

 

 

 

Rafał Szydłowski - Studio Fryzjerskie "Rafael": Kosmetyk został przetestowany na kilku klientach salonu. Efekt zadowalający, nie obciążający włosów, włosy są łatwe w rozczesywaniu i nabierają blasku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adriana Dobbek - LoveHair: Konsystencja super, łatwo małą ilość produktu rozprowadzić na długości włosa, świetnie scala końcówki dzięki czemu włosy po wysuszeniu nie są puszące, lecz nie obciąża dzięki czemu nadaje się zarówno do prostych jak i kręconych włosów.

 

 

 

 

 

Hair by Jach: Produkt testowałem na 3 osobach :)

I klientka: zapach kosmetyku przyjemny i lekko utrzymujący się na włosach, konsystencja kremowa, co daje przyjemny efekt podczas aplikowania produktu. Aplikacja łatwa i wydajność duża:) Włosy po użyciu kosmetyku są łatwe w rozczesaniu i pięknie błyszczą, lekko się układają i jest efekt push-up.
II klientka: W jednym zdaniu powiem że produkt zadowala najbardziej wymagające klientki:)
Ja: Jako fryzjer potrzebuję kosmetyku, który spełni wszystkie oczekiwania, jakie zapewnia producent z FLUIDEM MARKI EMMEBI. Wszystko się zgadza <3! Włosy nabierają nowego życia! Suche i matowe stają się zdrowe i błyszczące, włosy cienkie nabierają objętości <3 ! Polecam i Polecać będę!

Jeśli szukasz czegoś co poprawi Ci wygląd włosów nie wahaj się tylko używaj fluidu od Emmebi Polska!

 

Produkt jest do nabycia wyłącznie w salonach fryzjerskich lub u dystrybutorów, więcej informacji na http://efektmh.pl/kontakt/