Facebook 

Laureatka konkursu na metamorfozę

Kategoria: Artykuły Data: 2011-11-12 21:58:06

Jeśli śledziliście uważnie nasz konkurs, którego główną wygraną była metamorfoza przeprowadzona przez wybitnych stylistów fryzjerskich, zobaczcie jeden z przykładów takiej przemiany.

Kasia - laureatka z Łodzi do dziś wspomina tę wyjątkową atmosferę jaka towarzyszyła jej podczas wszystkich zabiegów Kasi Kołodziejskiej - stylistki z salonu "Efekt" w Pabianicach.

Kasia : Od dawna śledziłam nowinki fryzjerskie na portalu "Modne Włosy". Kiedy dowiedziałam się o konkursie na metamorfozę, natychmiast zgłosiłam się jako uczestnik. Po kilku dniach okazało się, że jestem jego laureatką. Z wielką ekscytacją oczekiwałam na metamorfozę proponowaną przez Katarzynę Kołodziejską

Katarzyna Kołodziejska : Kasia ma jasne włosy i cerę. Przeprowadziłam na jej włosach zabieg lekkiej dekoloryzacji farbą rozjaśniającą. Użyłam następnie koloru 8NS (natura savana), popiel 8.11 i odrobinę natury w 7 tonie z Compagnia del Colore. Pasma włosów lekko rozjaśniłam. Ponadto zaproponowałam skrócenie włosów dopasowane do kształtu twarzy dziewczyny.

Kasia : Metamorfoza była trafiona w dziesiątkę!!! Świetny kolor, nie wspominając o fryzurce. Efekt piorunujący. Miałam wypłowiały kolor, zaniedbane włosy, z salonu Kasi Kołodziejskiej wychodzę prawie jak gwiazda filmowa. Wrócę tu na pewno!!!