Facebook 

Emmebi Polska - nowy gracz na rynku fryzjerskim

Kategoria: Artykuły Data: 2017-03-10 12:13:55

Firma Emmebi Polska to nowy gracz na rynku fryzjerskim w Polsce. O genezie jej powstania oraz kosmetykach, które pojawiły się na naszym rynku rozmawiamy z Mirosławem Halfarem - importerem marki w Polsce.

Jaka była geneza powstania Emmebi Polska?

Mirosław Halfar: Firma Emmebi Italia odpowiednik Emmebi Polska została sprowadzona po analizie rynku fryzjerskiego w naszym kraju i doszedłem do wniosku, że produkty tego typu jak mineral treatment czy mineral color oil są grupą kosmetyków, na które fryzjerzy w naszym kraju czekają.

Gdzie widzisz inspirację do określania kierunków rozwoju marki?

MH: Emmebi tworzy produkty takie jak mineral color oil koloryzacja olejowa w technologiach bardzo świeżych i innowacyjnych, które dopiero zdobywają światowy rynek w branży fryzjerskiej. Klasyfikuje się w grupie firm sięgających po najnowsze rozwiązania w tej branży. Wykorzystujemy na przykład w koloryzacji mineral color oil oleje barierowe, które chronią skórę głowy przed zabarwieniem, dyskomfortem podrażnienia czy uczulenia, a jednocześnie gwarantują pełną permanentność farbowania włosów. Jest to bez wątpienia numer jeden w tego typu koloryzacjach.

 

Czy dynamicznie rozwijający się rynek fryzjerski wpływa na działanie firmy?

MH: Dynamika rozwoju branży fryzjerskiej ma największy wpływ na działania firmy, mamy świadomość tego, że nie utrzymując tempa w poszerzaniu horyzontów zatracimy własne tempo rozwoju.

 

 

 

Czy Wasza oferta jest już dostępna w sprzedaży?

MH: Tak, sprzedaż już się odbywa zarówno przez dystrybutorów jak i na terenach nie obiętych opieką  dystrybutorów.

Jak zamierzacie wzmacniać swoją dystrybucję?

MH: Dystrybucja będzie oparta na pracy regionalnej z wyłączeniem terenów z handlu dla innych firm czy dystrybutorów. Mówiąc krótko jeden teren - jeden dystrybutor. Daje to czystość i przejrzystość w kontaktach między nami jako importerem jak i dystrybutorami.

Co gwarantuje taka dystrybucja?

MH: Taki model  dystrybucji jaki obrałem gwarantuje dystrybutorom spokój pracy i uruchomi ich kreatywność i otwartość dla swoich klientów. Dystrybutor pracujący z nami może liczyć na świetną atmosferę oraz ofertę obejmującą elementy ogólno przyjęte i rozpoznawalne dla tej branży od wsparcia medialnego i szkoleniowego po indywidualne rozwiązania i pomysły.

 

Jakie wsparcie sprzedaży przygotowaliście dla salonów, które zaczną współpracę z Emmebi Polska?

MH: Mamy w ofercie kilka ciekawych propozycji np.: startujemy lada dzień ze "Strefą fryzjera", która będzie dostępna na naszej stronie. Będzie to wirtualna wycieczka po świecie emmebi gdzie będzie można zapoznać się z produktami oraz filozofią marki, czy zajrzeć do biblioteki firmy i galerii. Myślę, że może to spodobać się wielu osobom. Ponadto realizujemy indywidualne projekty oraz pomysły takie jak fototapety, flagi, wizytówki, wizualizacje witryn i przestrzeni salonów fryzjerskich.

 

Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki Emmebi Polska?

MH: Emmebi Italia jest firmą produkującą kosmetyki stworzone dla wszystkich bez wyjątku. W ofercie mamy produkty rozwiązujące wszelkie problemy związane ze zmianami skórnymi, delikatne dla hiperalergików oraz dzieci, młodzieży, wskazane do codziennej pielęgnacji i stylizacji.

 

 

Gdzie widzisz firmę Emmebi Polska za 5 lat?

MH: Pięć lat to mnóstwo czasu, ciężko określić miejsce w którym będziemy, lecz gdy klienci zaufają mocy naszych produktów i docenią nasz zapał możemy stanowić mocny filar w branży fryzjerskiej. Tego życzę nam wszystkim.

rozmawiała: Monika Wrońska

Emmebi Polska