Facebook 

Efekt WOW w seksownej szarości - metamorfoza Agaty

Kategoria: Artykuły Data: 2016-07-12 20:37:26

Jego pasją jest wydobywanie piękna z drugiego człowieka tak, aby wygląd zewnętrzny współgrał z tym, co tkwi w głębi duszy. Poznajcie Wojtka Jewułę - właściciela sieci salonów Kuźnia Stylu Jewuła, który zadbał o wizerunek Agaty - uczestniczki programu Wygraj efekt WOW.

 

W swoim zgłoszeniu do programu Agata napisała: "Od dawna myślę o zmianie mojej fryzury. Szukam profesjonalisty, który zajmie się moimi włosami. Myślę, że nowa fryzura dodałaby mi pewności siebie... czego na co dzień mi brakuje. Mam długie włosy, lekko falowane i czekam na odpowiednią osobę, która zmieni mój wizerunek i doda moim włosom efektu WOW!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do uczestniczki programu "Wygraj efekt WOW" Wojtek Jewuła podszedł z dużą dozą empatii. Nie spojrzał na Agatę jedynie jak na modelkę, której należy zrobić nową fryzurę - to nie w jego stylu.

Filozofia Wojtka Jewuły to całościowe spojrzenie na człowieka. - Wygląd zewnętrzny ma mówić o tym, jacy jesteśmy, współgrać z naszym charakterem, stylem życia i marzeniami - tłumaczy. Dlatego pierwszym krokiem Wojtka było poznanie Agaty, rozmowa z nią, aby metamorfoza była zgodna z tym, czego ona sama oczekiwała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każda fryzura jest dla Wojtka wyzwaniem, traktuje je jak dzieło tworzone na specjalną okazję. Przekazuje przy okazji zastrzyk pozytywnej energii.

Tak było i tym razem...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas majowego odcinka Wygraj efekt WOW najprzyjemniejszy chyba dla wszystkich był ten moment, kiedy Agata odkryła nową siebie. W każdym odcinku decyduje o tym drobiazg, bo wystarczy czasem nadać formę fryzurze na przykład poprzez grzywkę. Wojtek jest tą osobą, która potrafi patrzeć na kobietę na nowo, pomaga przełamać rutynę. Można powiedzieć, że działa kreatywnie, że jest specjalistą od łamania rutyny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmawiamy z Agatą - finalistką programu Wygraj efekt WOW z udziałem Wojtka Jewuły:

Minęło już kilka tygodni od nagrania programu Wygraj efekt WOW z Tobą w roli głównej, jak z perspektywy czasu oceniasz swoją zmianę?

 

Dla mnie jest to ogromna zmiana nie tylko ze względu na długość włosów, ale także ze względu na ich kolor. To była moja pierwsza profesjonalna koloryzacja. Bardzo dobrze czuję się w swoich nowych włosach:) Potrafiłam dość szybko się do nich przyzwyczaić.

 

 

 

 

 

Który moment był dla Ciebie najtrudniejszy podczas tej metamorfozy?

 

Najtrudniejszym etapem mojej metamorfozy była obawa o kolor włosów. Wcześniej nigdy nie miałam farbowanych włosów. Obawiałam się refleksu szarości na włosach, ale efekt końcowy był niesamowity!! Bałam się również zmiany ich długości, jednak moje włosy odżyły, ponieważ pozbyłam się wszystkich zniszczonych końcówek. Najważniejsze, że czuję się o wiele lepiej w mojej nowej fryzurze.

 

 

Byłaś pełna obaw przed powrotem do domu, by pokazać się swojemu narzeczonemu... Z jaką reakcją spotkałaś się tego dnia?

 

Faktycznie, byłam pełna obaw, ale to w sumie ze względu na późną godzinę powrotu. W efekcie włosy bardzo mu się spodobały!

 

 

 

 

 

 

 

rozmawiała: Monika Wrońska

Zobaczcie jak powstawał nowy look Agaty w salonie Kuźnia stylu Jewuła!