Facebook 

Co należy wiedzieć o konserwacji maszynek

Kategoria: Artykuły Data: 2016-02-15 11:38:29

Serwisy gwarancyjne, które zajmują się naprawami profesjonalnych maszynek fryzjerskich duży nacisk kładą na odpowiednie oliwienie ostrzy, dbałość i konserwację maszynek. Awarie oraz usterki bardzo często są powodem nieodpowiedniej dbałości o sprzęt.

Chcesz, aby maszynki do strzyżeń służyły ci dłużej? Nie wiesz jak o nie dbać?

Opowiemy wam o konserwacji...

Dbając o swoją maszynkę będziesz miał nie tylko satysfakcję z fajnej stylizacji, nie tylko będziesz korzystał z jej usług przez długi czas, ale przede wszystkim zaoszczędzisz nie kupując nowej!

Konserwacja - jest to podstawowy zabieg przedłużający życie twojej maszynki i jej ostrzy! Od dziś powinno to być dla ciebie priorytetem i rutynowym rytuałem. Nawet najlepsze ostrza stępią się, a maszynki zatrą jeśli nie będziesz o nie odpowiednio dbał! Nie wiesz jak często stosować czynności konserwujące? Otóż odpowiedź jest prosta:  należy je przeprowadzać najlepiej po każdym trzecim strzyżeniu!

Co będzie nam potrzebne...?

Rzeczą niezbędną do konserwacji maszynki jest pędzelek do czyszczenia, którym omiatamy ostrza i maszynkę z pozostałości włosów. Pędzelki takie dołączone są do profesjonalnych maszynek jako element zakupionego zestawu.

 

Niestety nigdy do końca nie usuniemy mikro włosków. Dlatego z pomocą powinny nam przyjść specjalne preparaty. Używając Spray BaByliss Pro Spray FX 4in1 150ml naoliwisz, wyczyścisz i odświeżysz ostrza jednocześnie ochronisz je przed niepożądanymi wirusami i bakteriami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oraz bardzo istotny element...

Ważnym elementem jest również smarowanie. Dzięki niemu ostrza nie zużywają się zbyt szybko i dłużej zachowują swoje właściwości tnące oraz bardzo poprawiają kondycje ostrzy w maszynce.

Zobaczcie jak Ambasador marki BABYLISS PRO - Adam Łukaszczyk przeprowadza w profesjonalny sposób zabieg konserwacji maszynki do strzyżenia.