Facebook 

Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Kategoria: Artykuły Data: 2017-06-06 10:53:12

Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną, a wiedza o jego oddziaływaniu na wygląd jest najważniejsza. To  właśnie kolor wpływa najmocniej na nasz wizerunek i to jak nas ktoś postrzega. Adriana szukała koloru dla siebie zarówno na włosach jak i w kwestii doboru stylizacji. Dzięki wygranej w programie Wygraj efekt WOW znalazła dla siebie kolor doskonały!

 

 

Adriana: Z ręką na sercu przyznaję, że nie mogę trafić do fryzjera już ponad pół roku i zawsze jest jakieś "ale". Parę dni temu nawet umawiałam się z koleżanką, żeby iść razem, żeby mieć jakiegoś kopa i wreszcie trafić pod jakieś nożyczki. Niestety, nasze drogi się rozeszły, bo ja chciałam wypróbować salon Hair Factory, który od jakiegoś czasu obserwuję na FB, a ona zupełnie inny.
Tak czy inaczej bez zbędnych wywodów casting do programu Wygraj efekt WOW trafił do mnie idealnie tematycznie i czasowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czasy, kiedy modna fryzura musiała mieć określony kształt i strukturę odeszły do lamusa. Dzisiaj ważna jest naturalność dlatego warto skupić się na tym, jak ją podkreślić. Fale, loki, naturalne załamania znakomicie wpisują się w ten trend.
Nowa, subtelna koloryzacja oraz stylizacja wykonana przez Weronikę Hoeft z salonu Hair Factory dodały Adrianie zwiewności, a całej stylizacji kobiecego charakteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naturalna, nieprzekombinowana propozycja efektu WOW w przypadku Adriany idealnie się sprawdziła.
Nowy wizerunek Adriany dopełnił staranny makijaż - cała przemiana trwała ponad 7 godzin, ale zdecydowanie było warto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metamorfoza z efektem WOW to szansa na nowy rozdział w życiu. Zobacz przykład tego, jak wielką przemianę w krótkim czasie można przejść dzięki przemianie, która dokonała się w salonie Hair Factory!

 

Opowiedz nam jak się czujesz po programie?

Po metamorfozie czuję się bardzo dobrze. Zwracam większą uwagę na kolory, które do mnie pasują zarówno przy make-upie jak i przy doborze ubrań. Zaczęłam też częściej używać cieni przy codziennym makijażu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co szczególnie utkwiło Tobie w pamięci w kontekście programu Wygraj efekt WOW?

Najmilsze po przemianie było zaskoczenie znajomych na mój widok, niejednokrotnie z przeciągłym "wooooow ale zmiana", "wyglądasz mega, pasuje Ci". co widać było szczere. Wszyscy nie mogli się napatrzeć, z resztą sama widzę,  że wyglądam lepiej. Szczególnie wartościowe były wskazówki  stylizacyjne, dzięki którym nareszcie wiem w jakich ubraniach jest mi dobrze.

 


Jak oceniasz teraz swoje włosy?

Moje włosy wymagają teraz trochę większego nawilżenia. Wiadomo... po dekoloryzacji są bardziej suche, ale nie zmienia to faktu, że po ułożeniu czuję się "jak z mikrofonem" - mogę lecieć na scenę. Kolor włosów również utrzymuje się całkiem nieźle, szczególnie róż - nie wypłukał się od dnia koloryzacji.

 

 

 

 

Komu polecasz udział w programie Wygraj efekt WOW?

Efekt WOW polecam wszystkim, którzy chcą, by włosy zaczęły być dla nich sprzymierzeńcem, polem do popisu dla nowych fryzur i pierwszą rzeczą, która w zawrotny sposób zmieni ich wizerunek.