Facebook 

10 lat mniej w kilka godzin - efekt WOW w Broadway Hair Center

Kategoria: Artykuły Data: 2017-05-30 08:03:57

Młodość, witalność i nieskazitelność... W świecie wypełnionym reklamą twarzy bez zmarszczek, ciał bez cellulitu i szamponów dodających włosom gęstość trudno jest się odnaleźć. Zanim zainwestujemy w gabinety medycyny estetycznej, zacznijmy od swojej fryzury. Przemyślana zmiana uczesania oraz koloru włosów potrafi skutecznie odmłodzić każdą z nas. Właśnie od włosów rozpoczęliśmy metamorfozę Agnieszki w programie Wygraj efekt WOW...

 

 

Agnieszka: Marzę o radykalnej odmianie! Od ponad 8 miesięcy siedzę w domu na urlopie zdrowotnym i niestety zapuściłam się wizualnie. Z dodatkowymi kilogramami powalczę sama, z fryzurą potrzebuję pomocy. Od wielu lat farbuję włosy na czerwono, lubię siebie w tym kolorze, ale jestem gotowa na zmiany. 7 lat temu miałam włosy różowe i bardzo dobrze się w nich czułam. Nie potrafię pogodzić fryzury z osobowością, uwielbiam chodzić na koncerty rockowe a włosy mam jak dla mnie za spokojne. Jestem gotowa na najbardziej zwariowane i awangardowe propozycje, lubię asymetrię, wyrazisty kolor, a od kilku lat niestety nic z włosami nie zmieniam, poza podcinaniem grzywki (własnoręcznym...). Potrzebuję pomocy w dopasowaniu zewnętrza do wnętrza, żeby osiągnąć efekt wow ;)

 

 

 

 

 

 

Z wiekiem zmienia się owal twarzy i karnacja skóry. Zmieniają się też same włosy - stają się cieńsze, tracą na witalności i blasku. Agnieszka miała zniszczone włosy częstym farbowaniem, przesuszone, łamliwe, które były trudne do ułożenia. Musiała im poświęcać więcej czasu, by "coś z nimi zrobić".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki udziałowi w programie Wygraj efekt WOW Agnieszka pożegnała się z noszoną od dawna fryzurą i zdecydowała się na nową, inną, która okazała się łatwiejsza do pielęgnacji oraz bardziej odpowiednia do jej wieku i charakteru.

 

 

 

 

 

Dobre strzyżenie to był pierwszy krok ku odmłodzeniu jej wizerunku. Oczywiście nowa fryzura w wykonaniu Damiana Heleniaka oraz Daniela Badzio była dostosowana do panujących trendów i tendencji we fryzjerstwie. Stylizacja Agnieszki idealnie współgra z jej rysami i osobowością.

 

 

 

 

 

Zobaczcie jak zmieniła się Agnieszka dzięki metamorfozie przeprowadzonej przez Damiana Heleniaka oraz Daniela Badzio w salonie Broadway Hair Center!

 

Agnieszko minęło kilka tygodni od Twojej metamorfozy. Jak wspominasz dzień swojego efektu WOW?

Dzień ten wspominam z ogromnym uśmiechem. Fantastycznie było poczuć się jak gwiazda - wszyscy dbali o mnie, interesowali się tym, jak się czuję i starali się, żebym wyglądała jak najlepiej. Atmosfera była bardzo swobodna i dobrze się bawiłam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co szczególnie spodobało Ci się w Twojej metamorfozie?

Przede wszystkim fryzura - powrót do krótkich kolorowych włosów. Makijaż też był przepiękny - pierwszy raz w życiu miałam doklejone rzęsy i wykonturowaną twarz i byłam zachwycona. A ubrania były idealnie dobrane do mojego charakteru - więc chyba wszystko spodobało mi się szczególnie ;)

A jak zareagowali Twoi bliscy i znajomi na tę zmianę?

Bliscy i znajomi byli zachwyceni, wszyscy mówili, że wyglądam o kilka lat młodziej, a jedna koleżanka nawet mnie nie poznała :D

Komu chciałabyś polecić udział w programie Wygraj efekt WOW?

Wszystkim - i kobietom i mężczyznom - którzy chcą odmienić siebie zewnętrznie i wewnętrznie.