Facebook 

Wygraj efekt WOW na Targach Beauty Days!

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Jeśli więc marzysz  o zmianie wyglądu, lubisz eksperymentować z modą, fryzjerstwem i wizażem lub po prostu chcesz znaleźć dobrego fryzjera, który na nowo wykreuje Twój wizerunek, tworząc świeży, modny look - Weź udział w programie Wygraj efekt WOW i poddaj się metamorfozie oddając się w ręce najlepszych ekspertów.

Czytaj Całość

Nowa marka - Gnatyshyn Tools

Chyba nikt nie ma wątpliwości jak istotny w naszej pracy jest wybór odpowiednich nożyczek. Na rynku jest ich ogromny wybór, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pomogą nam w wyborze.

Czytaj Całość

Młodsza niż metryka - obniżamy wiek z efektem WOW!

Jak spowolnić wskazówki zegara czasu i cieszyć się świeżością i witalnością na długo? Wziąć udział w castingu do programu Wygraj efekt WOW i podobnie jak Urszula - wygrać go!

Czytaj Całość

Jak otworzyć salon fryzjerski - niezbędne kompendium wiedzy

Otwarcie własnego salonu fryzjerskiego to Twoje marzenie? Poważnie myślisz o założeniu działalności? Podpowiemy, na co należy zwrócić uwagę, aby Twój salon był miejscem, do którego klienci będą chętnie wracać.

Czytaj Całość

Krótkie włosy nie muszą być nudne - efekt WOW z Pawłem Babicz

Objętość kosztem blasku, blask bez objętości - znacie to? Włosy bez objętości to zmartwienie  Pauliny -finalistki kolejnego odcinka programu Wygraj efekt WOW. Salon Babicz okazał się idealnym miejscem, by stworzyć nowy look Pauliny i pomóc w jej codziennych zmaganiach z włosami.

Czytaj Całość

Szczęście jest wtedy, gdy sami je tworzymy - wywiad z Martyną Bryk Finalistą FryzjerMania2016

Stylistą Roku 2016 została Martyna Bryk z Salonu Urody Martyna Bryk mieszczącego się w Płocku.Rozmawiamy z Martyną Bryk - Stylistą Roku 2016 w konkursie FryzjerMania!

Czytaj Całość

Wygraj efekt WOW w Hair Factory we Wrocławiu!

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Jeśli więc marzysz  o zmianie wyglądu, lubisz eksperymentować z modą, fryzjerstwem i wizażem lub po prostu chcesz znaleźć dobrego fryzjera polecamy Weronikę Hoeft i salon Hair Factory we Wrocławiu.

Czytaj Całość

Rusza CZWARTA edycja konkursu dla Fryzjerów - FryzjerMania!

To już czwarta edycja konkursu FryzjerMania, w którym Fryzjerzy będą mieli okazję zmierzyć się z tematami artystycznych kreacji fryzjerskich!

Czytaj Całość

Emmebi Polska - nowy gracz na rynku fryzjerskim

Firma Emmebi Polska to nowy gracz na rynku fryzjerskim w Polsce. O genezie jej powstania oraz kosmetykach, które pojawiły się na naszym rynku rozmawiamy z Mirosławem Halfarem - importerem marki w Polsce.

Czytaj Całość

Partnerzy