Facebook 

Rusza CZWARTA edycja konkursu dla Fryzjerów - FryzjerMania!

To już czwarta edycja konkursu FryzjerMania, w którym Fryzjerzy będą mieli okazję zmierzyć się z tematami artystycznych kreacji fryzjerskich!

Czytaj Całość

Emmebi Polska - nowy gracz na rynku fryzjerskim

Firma Emmebi Polska to nowy gracz na rynku fryzjerskim w Polsce. O genezie jej powstania oraz kosmetykach, które pojawiły się na naszym rynku rozmawiamy z Mirosławem Halfarem - importerem marki w Polsce.

Czytaj Całość

Wygraj efekt WOW w Broadway Hair Center w Sosnowcu!

Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie - pisał w jednej ze swoich książek Andrzej Sapkowski. To jak odbierają nas inni ma po prostu ogromne znaczenie. Warto zatem stworzyć swój niepowtarzalny, ale autentyczny styl, który będzie pasował do osobowości. Dzięki programowi "Wygraj efekt WOW" dajemy Wam szansę na zmianę doskonałą!

Czytaj Całość

Chcę wyglądać rasowo - efekt WOW z Alicją Glos-Krawczyk

Kilkadziesiąt kobiet stwierdziło, że chce odmienić swoje życie i wziąć udział w programie Wygraj efekt WOW, jednak tylko Karolinie udało się przejść przez sito eliminacji. O tym, jak dobrze wyglądać przed obiektywem wie właśnie ona - finalistka programu wygraj efekt WOW, która wysłała do nas swoje zgłoszenie i wygrała!

Czytaj Całość

Wygraj efekt WOW z Pawłem Babicz!

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Jeśli więc marzysz  o zmianie wyglądu, lubisz eksperymentować z modą, fryzjerstwem i wizażem lub po prostu chcesz znaleźć dobrego fryzjera namawiamy Was do udziału w kolejnym odcinku programu Wygraj efekt WOW, tym razem w Akademii Babicz.

Czytaj Całość

Versum - nowoczesny recepcjonista w Twoim salonie

Czytaj Całość

Przegląd Sztuki Fryzjerskiej - live show już 26 lutego we Wrocławiu! Musisz tam być!

Artyści, pasjonaci, wizjonerzy - wszyscy przesyceni twórczymi inspiracjami fryzjerskimi. Już 26 lutego we Wrocławiu odbędzie się niezwykłe wydarzenie po nazwą Przegląd Sztuki Fryzjerskiej - live show. O kreatywnej atmosferze tego niezwykłego widowiska będziecie mogli przekonać się podczas prezentacji trzech bloków artystycznych...

Czytaj Całość

Metamorfoza w śnieżnej bieli - znamy wyniki zimowej edycji FryzjerManii!

Fryzjerstwo to sztuka, którą ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Udowodnili to Styliści, którzy wzięli udział w zimowej edycji konkursu FryzjerMania. Konkursowe metamorfozy zaskakują nowymi aranżacjami fryzur, detalami, które uczyniły te stylizacje dziełem sztuki.

Czytaj Całość

Lawendowy efekt WOW w R. Smarz Professional Hair

Lidia chciała zmienić styl, poznać w czym wygląda super, jaka fryzura jest dla niej najlepsza i jakie ubrania jej pasują. W programie Wygraj efekt WOW odkryła siebie na nowo!

Czytaj Całość

Partnerzy