Facebook 

Własny salon fryzjerski - jak go wyposażyć?

Wiele osób, które ukończyły szkołę fryzjerską marzy o tym, aby założyć własny zakład. Wynajem lub zakup pomieszczenia to jedno, zaś odpowiednie wyposażenie salonu to drugie. Trzeba pomyśleć o profesjonalnych urządzeniach, meblach barberskich, a także o organizacji pomieszczeń takich jak: poczekalnia oraz zaplecze socjalne - wyjaśnia pracownik firmy Meble fryzjerskie Ayala.

Czytaj Całość

Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną, a wiedza o jego oddziaływaniu na wygląd jest najważniejsza. To  właśnie kolor wpływa najmocniej na nasz wizerunek i to jak nas ktoś postrzega. Adriana szukała koloru dla siebie zarówno na włosach jak i w kwestii doboru stylizacji. Dzięki wygranej w programie Wygraj efekt WOW znalazła dla siebie kolor doskonały!

Czytaj Całość

10 lat mniej w kilka godzin - efekt WOW w Broadway Hair Center

Młodość, witalność i nieskazitelność... W świecie wypełnionym reklamą twarzy bez zmarszczek, ciał bez cellulitu i szamponów dodających włosom gęstość trudno jest się odnaleźć. Zanim zainwestujemy w gabinety medycyny estetycznej, zacznijmy od swojej fryzury. Przemyślana zmiana uczesania oraz koloru włosów potrafi skutecznie odmłodzić każdą z nas. Właśnie od włosów rozpoczęliśmy metamorfozę Agnieszki w programie Wygraj efekt WOW...

Czytaj Całość

Modne Włosy testują...

Mało która branża charakteryzuje się tak dynamicznym rozwojem i tak silną pogonią za trendami jak branża fryzjerska. Stała walka o klienta wymusza na producentach i dostawcach nieustające poszukiwania nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań we wszystkich aspektach produktu. Dlatego, aby pokazać Wam skuteczność kosmetyków fryzjerskich - przeprowadzamy ich testy.

Czytaj Całość

I stała się jasność - znamy wyniki wiosennej edycji FryzjerManii!

Do wiosennej edycji zgłosiło się wielu Stylistów, którzy stworzyli swoje dzieła z rozmachem i pasją. Takie fryzjerstwo zachwyciło naszą redakcję oraz jurorów grą kolorów, światła, kontrastu, które nadały wielu pracom wyjątkowy, wyrazisty ton.

Czytaj Całość

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Zdrowe, gęste i lśniące włosy, to marzenie każdego z nas. Niestety na drodze do uzyskania pięknej fryzury może stanąć uciążliwa przypadłość - nadmierne wypadanie włosów.

Czytaj Całość

Czy istnieje coś takiego jak dieta na zdrowe włosy?

Czytaj Całość

Wygraj efekt WOW na Targach Beauty Days!

Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji. Jeśli więc marzysz  o zmianie wyglądu, lubisz eksperymentować z modą, fryzjerstwem i wizażem lub po prostu chcesz znaleźć dobrego fryzjera, który na nowo wykreuje Twój wizerunek, tworząc świeży, modny look - Weź udział w programie Wygraj efekt WOW i poddaj się metamorfozie oddając się w ręce najlepszych ekspertów.

Czytaj Całość

Nowa marka - Gnatyshyn Tools

Chyba nikt nie ma wątpliwości jak istotny w naszej pracy jest wybór odpowiednich nożyczek. Na rynku jest ich ogromny wybór, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pomogą nam w wyborze.

Czytaj Całość

Partnerzy