Facebook 

Lady Barber w naszym Efekcie Wow!

Efekt WOW z Łukaszem w wykonaniu Lady Barber. Profesjonalistka idealnie dopasowała stylizację do uczestnika programu. Jej kunszt pracy podczas metamorfozy jest zniewalający, od razu możemy spostrzec, że jesteśmy w rękach specjalisty i nie musimy się niczego obawiać, gdyż Efekt będzie rewelacyjny. Tak też było z Łukaszem, którego Efekt WOW dziś przedstawiamy. Sami zobaczcie ;)

Czytaj Całość

Dziewczęco, a zarazem kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z targów Beauty Days Ptak

Taki o to efekt otrzymaliśmy z ostatniej metamorfozy podczas nagrania programu Efekt WoW z targów Beauty Days Ptak. Subtelna, dziewczęca, a zarazem kobieca stylizacja, która idealnie wydobyła jeszcze większe piękno drzemiące w Justynie.

Czytaj Całość

Czekamy na Ciebie - WATS zaprasza do współpracy!

Czekamy na Ciebie - WATS zaprasza do współpracy!

Czytaj Całość

Już są wyniki FryzjerMania4 edycji letniej!

Warkocze, sploty, warkoczyki są eleganckie, mają dużo świeżości i dziewczęcego uroku. Jak żadne fryzury zachwycają efektywnością i nadają fantastyczny element stylizacji. Podkreślają subtelnie kreacje, a nawet pełnią element biżuterii. To niezwykłe piękno drzemiące we fryzurach z warkoczami, splotami czy warkoczykami.

Czytaj Całość

Własny salon fryzjerski - jak go wyposażyć?

Wiele osób, które ukończyły szkołę fryzjerską marzy o tym, aby założyć własny zakład. Wynajem lub zakup pomieszczenia to jedno, zaś odpowiednie wyposażenie salonu to drugie. Trzeba pomyśleć o profesjonalnych urządzeniach, meblach barberskich, a także o organizacji pomieszczeń takich jak: poczekalnia oraz zaplecze socjalne - wyjaśnia pracownik firmy Meble fryzjerskie Ayala.

Czytaj Całość

Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną, a wiedza o jego oddziaływaniu na wygląd jest najważniejsza. To  właśnie kolor wpływa najmocniej na nasz wizerunek i to jak nas ktoś postrzega. Adriana szukała koloru dla siebie zarówno na włosach jak i w kwestii doboru stylizacji. Dzięki wygranej w programie Wygraj efekt WOW znalazła dla siebie kolor doskonały!

Czytaj Całość

10 lat mniej w kilka godzin - efekt WOW w Broadway Hair Center

Młodość, witalność i nieskazitelność... W świecie wypełnionym reklamą twarzy bez zmarszczek, ciał bez cellulitu i szamponów dodających włosom gęstość trudno jest się odnaleźć. Zanim zainwestujemy w gabinety medycyny estetycznej, zacznijmy od swojej fryzury. Przemyślana zmiana uczesania oraz koloru włosów potrafi skutecznie odmłodzić każdą z nas. Właśnie od włosów rozpoczęliśmy metamorfozę Agnieszki w programie Wygraj efekt WOW...

Czytaj Całość

Modne Włosy testują...

Mało która branża charakteryzuje się tak dynamicznym rozwojem i tak silną pogonią za trendami jak branża fryzjerska. Stała walka o klienta wymusza na producentach i dostawcach nieustające poszukiwania nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań we wszystkich aspektach produktu. Dlatego, aby pokazać Wam skuteczność kosmetyków fryzjerskich - przeprowadzamy ich testy.

Czytaj Całość

I stała się jasność - znamy wyniki wiosennej edycji FryzjerManii!

Do wiosennej edycji zgłosiło się wielu Stylistów, którzy stworzyli swoje dzieła z rozmachem i pasją. Takie fryzjerstwo zachwyciło naszą redakcję oraz jurorów grą kolorów, światła, kontrastu, które nadały wielu pracom wyjątkowy, wyrazisty ton.

Czytaj Całość

Partnerzy