produkt-Finish&Styling

Finish&Styling

Compagnia del Colore

 

PASTA MATUJĄCA 100 ml

Pasta matująca z formułą "memory-hold" pomaga tworzyć naturalne, matowe wykończenie ze średnio-mocnym utrwaleniem. Jest doskonała zarówno do  tworzenia luźnych stylów, nieładu na głowie jak i  kreowania stylu biznesowego. Chroni włosy przed źródłami ciepła, wilgocią i promieniami UV.

KORZYŚCI:

Tworzy i podtrzymuje nowoczesne, okazjonalne i modne stylizacje, jednocześnie wzmacniając, nawilżając i nadając włosom grubości i objętości. Nadaje kształt, oddziela i formuje bez wysuszania włosów. Nie powoduje, że włosy stają się kruche lub  łamliwe. Dodatek Aloe Vera,  ekstraktu z avocado i oleju kokosowego gwarantuje ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska. Aktywuje się z wodą, co pozwala na łatwe i szybkie poprawki za pomocą niewielkiej ilości wody. Jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego jego wypłukanie jest bardzo łatwe. Jest idealny dla każdej długości i  każdego rodzaju włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż niewielką ilość produktu na dłonie, następnie pocieraj, aż do rozgrzania, nałóż na wybrane partie włosów i przystąp do stylizacji. KEEP MATT PASTE można stosować na wilgotne lub suche włosy, aby stworzyć wiele stylizacji. Można dzięki niej szczegółowo określać i kształtować estetyczne wykończenia.

TREND MODY:

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ: Należy użyć minimalnej ilości produktu, można dodać więcej jeśli będzie to konieczne.

PO PIERWSZE SUSZENIE: Upewnij się, że twoje włosy są lekko wilgotne/do suchych, zanim rozpoczniesz aplikację. Nadmiar wody na włosach rozrzedza produkt i osłabia jego moc. To jest szczególnie ważne dla matowego wykończenia lub gdy aplikujesz produkt na cienkich włosach i chcesz zredukować oddzielanie się kosmyków.

ROZPRACUJ TO:  przed zastosowaniem produktu na włosach, rozcieraj niewielką ilość w dłoniach, aż staną się ciepłe. To zmiękczy produkt i pozwoli na bardziej równomierne rozprowadzenie go na włosach.

WZBOGACONY O:

- ALOE VERA

- EKSTRAKT Z AVOCADO

- OLEJ KOKOSOWY

VOLUME CRACKLING FIZZ  Pianka 200 ml

Rozpuszczalna w wodzie, musująca, gazowana pianka, pozostawia loki naturalnie miękkie i sprężyste na długo,  ze średnio mocnym utrwaleniem. Może być stosowana codziennie, jest idealna do odświeżenia loków drugiego dnia. Chroni przed wilgocią, podtrzymuje loki przy jednoczesnym zachowaniu ich blasku. Chroni włosy przed źródłami ciepła, wilgocią oraz przed promieniami UV.

KORZYŚCI:

Tworzy miękką separację, jednocześnie wzmacniając i podkreślając naturalny skręt włosów. Eliminuje elektryzowanie się włosów. Jest idealna zarówno dla naturalnych, suchych loków jak i sprężystych loków z delikatnym efektem mokrych włosów. Nadaje naturalną, czystą formę wszystkim rodzajom włosów, może tworzyć delikatną, zwiewną objętość. Można jej używać ze wszystkimi narzędziami do stylizacji na ciepło, może być stosowana do krótkotrwałego wygładzania lub rozluźniania ciasno skręconych loków. Jest rozpuszczalna w wodzie, łatwo i szybko się wypłukuje. Jest idealna dla każdego rodzaju i każdej długości włosów-zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wstrząśnij butelką przed użyciem przez co najmniej 15 sekund, aż zauważysz zmiany w konsystencji, co oznacza, że składniki są dobrze wymieszane i połączone. Zawsze wyciskaj piankę pionowo- na dłonie, nigdy nie stosuj bezpośrednio na włosy, a następnie dokładnie rozprowadź piankę na całej długości włosów, od nasady po końce, za pomocą palców lub grzebienia o szeroko rozstawionych zębach, kontynuuj stylizację. VOLUME CRACKLING FIZZ  może być stosowany na mokre, wilgotne lub  suche włosy, co daje mu możliwość tworzenia wielu stylów, dopracowywania, definiowania i tworzenia końcowego efektu. Na krótkie włosy użyj produktu wielkości piłki do golfa, na włosy średnie i długie użyj dwa razy więcej.

STYLIZACJE:

Wgniataj dla nadania kształtu. Aby podkreślić i podtrzymać naturalne fale, wyciśnij pełną dłoń VOLUME CRACKLING FIZZ  i wgniataj go w wilgotne włosy od dołu do góry. Nie rozczesuj i staraj się nie dotykać ich zbyt wiele razy.

Aby wzmocnić naturalnie wyglądające loki, zaaplikuj piankę na wilgotne włosy, wgniatając ją palcami, rozmieść loki i ułóż w odpowiedniej pozycji przy pomocy małych klipsów, wysusz przy pomocy dyfuzora. Dla pełniejszych, luźniejszych loków i zwiększenia objętości, wysusz włosy przy pomocy okrągłej szczotki lub nakręcaj przy pomocy prostownicy.

Możesz łatwo reaktywować VOLUME CRACKLING FIZZ na drugi dzień. Aby poprawić fryzurę, wystarczy lekko zwilżyć włosy i ponowne kształtować loki przy pomocy okrągłej szczotki, skręcając je wokół palców lub przy pomocy suszarki z dyfuzorem.

WZBOGACONA O:

- ALOE VERA

- EXTRAKT Z GRUSZKI

- EKSTRAKT Z MELONA

NIE ZAWIERA:

- PARABENÓW

- SILIKONÓW

FIX FACTOR PIANKA 250 ml

Mus do włosów, który redukuje puszenie i zapewnia delikatną i  gładką stylizację z naturalnym ruchem włosów. Na suchych włosach może pomóc  zmienić kształt lub przemodelować stylizację bez sklejania, zapewniając definicję, formę i sprężystość.

KORZYŚCI:

Specjalna formuła zapewnia sprężystość i kontrolę. Pozostawia włosy doskonale ułożone, jednocześnie nadal łatwe do rozczesywania. Chroni włosy przed źródłami ciepła i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest odporna na wilgoć, nie wysusza włosów, nie sprawia, że stają się kruche lub łamliwe. Nadaje włosom super elastyczności, modnego, sprężystego kształtu i lśniącego połysku. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Przechyl i zaaplikuj na dłonie, następnie obficie rozprowadź na włosach i przystąp do stylizacji. FIX FACTOR może być stosowany na mokre, wilgotne lub suche włosy, aby stworzyć wiele stylizacji i szczegółowo określić estetyczne wykończenie.

STYLIZACJE

Dla długotrwałego, modnego i gładkiego końcowego wykończenia, zalecamy użycie FIX FACTOR, który pozostawia włosy delikatne, miękkie, lekkie i zdecydowanie mniej przetłuszczające się  niż po życiu zwykłego żelu lub pasty, jednocześnie z długotrwałym mocnym utrwaleniem.

Na prostych włosach w celu stworzenia luźnych fal: po wysuszeniu włosów użyj lokówki, aby stworzyć naturalne fale lub loki. Zacznij od karku, nakręcaj po kolei sekcje włosów na średniej wielkości lokówce albo prostownicy-od połowy długości włosów do końcówek. Kiedy dojdziesz do sekcji przy koronie głowy, nakręcaj całą długość włosów-od nasady po końcówki. Poczekaj, aż włosy staną się całkowicie chłodne, a następnie możesz złagodzić fale delikatnie palcami przy pomocy nietłustego i lekkiego SMOOTH MOVE i chłodnego powietrza suszarki.

Wykończ palcami kręcenie i wygładzanie zmierzwionych kosmyków, zakończ stylizację lakierem ROCK HARD HAIR SPRAY.

WZBOGACONA O:

- ALOE VERA

- EKTRAKT Z TRUSKAWEK

- EKSTRAKT ZE SŁODKICH WIŚNI

NIE ZAWIERA:

- PARABENÓW

- SILIKONÓW

FLEXI FIX- lakier do włosów

Ekologiczny lakier bez gazu z kondycjonującym i ochronnym efektem.

KORZYŚCI

Utrwala, unosi  i nadaje formę włosom dzięki technologii "memory hold" technology. Ten wszechstronny i szybkoschnący lakier modeluje i pozwala na idealne wykończenie każdej stylizacji. Utrzymuje fryzurę przez wiele godzin, pozostawia włosy miękkimi w dotyku i łatwymi do rozczesania. Chroni włosy i kolor przed źródłami ciepła i agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.  Jest odporny na wilgoć, nie wysusza włosów, nie sprawia, że stają się kruche lub łamliwe. Idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować najlepiej z odległości 25 - 50 cm, można go stosować zarówno przed, w trakcie, jak i po stylizacji.

- Użyj na mokre włosy, aby stworzyć efekt mokrych włosów.

- Użyj w trakcie suszenia dla kontroli i nadania objętości.

- Użyj na suche włosy dla utrwalenia stylizacji na wiele godzin.

Dla bardziej błyszczących, jedwabistych i delikatnych włosów pod kontrolą, FLEXI FIX może być użyty w połączeniu ze SMOOTH MOVE w czasie procesu stylizacji.  W zależności od proporcji, w jakich zostaną zmieszane oba produkty, uzyskamy większą miękkość włosów lub silniejsze utrwalenie.

Wzbogacony o:

- ALOE VERA

- EKSTRAKT Z MORELI

- OLEJ Z MIGDAŁÓW

NIE ZAWIERA

- KONSERWANTÓW

- ALERGENÓW

AMPED VOLUME MOUSSE 250ml

Pianka z  "memory effect". Kondycjonuje i chroni włosy z  suchym, elastycznym wykończeniem.

KORZYŚCI

Tworzy objętość, definiuje ruch i skręt włosów, delikatnie utrwala pożądany look na wiele godzin. Włosy pozostają  delikatne i łatwe do rozczesania. Chroni przed źródłami ciepła i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Jest odporna na wilgoć, nie wysusza włosów, nie sprawia, że stają się kruche lub łamliwe.  Sprawia za to, że włosy pozostają sprężyste, elastyczne i idealnie błyszczące. Nadaje się do każdego rodzaju włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Przechyl i zaaplikuj tą gęstą piankę na dłonie, następnie obficie rozprowadź na włosach i przystąp do stylizacji. AMPED VOLUME MOUSSE może być stosowana na mokrych, wilgotnych lub suchych włosach, aby tworzyć wiele różnych stylizacji i określać kształt ostatecznego wykończenia fryzury.

TRENDY MODY:

Aby ożywić i nadać objętości cienkim i falowanym włosom, pianka AMPED VOLUME MOUSSE może być zastosowana równomiernie na całej długości suchych włosów, następnie wgniatana we włosy i suszona średnio ciepłym powietrzem przy pomocy dyfuzora.

Dla delikatnego, gładkiego wykończenia, zaaplikuj piankę na wilgotnych włosach, przeczesz, zbierz włosy w luźnego, niechlujnego koka, przy pomocy suszarki z dyfuzorem susz włosy unosząc je palcami w celu nadania objętości. Efekt końcowy to zdecydowanie bardziej miękkie i suche włosy niż przy użyciu żelu .

WZBOGACONA O:

- ALOE VERA

- OLEJ Z ORZECHA MACADAMIA

- OLEJ Z PESTEK BRZOSKWINI

NIE ZAWIERA

- KONSERWANTÓW

- ALERGENÓW

SMOOTH MOVE 250 ml

Wygładzający spray do włosów, który chroni je przed źródłami ciepła i eliminuje efekt puszenia się i elektryzowania.

KORZYŚCI

Termiczna formuła Smooth Move pomaga wzmacniać i chronić włosy przed codziennym wykorzystaniem termicznych narzędzi. Całkowicie eliminuje elektryzowanie się włosów, rozplątuje je pozostawiając miękkimi, naturalnymi i elastycznymi. Jest odporny na wilgoć, nie zostawia włosów tłustych, brudnych lub obciążonych. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Równomiernie spryskaj obficie na włosach tam, gdzie jest to pożądane i kontynuuj stylizację. SMOOTH MOVE może być stosowany na mokre, wilgotne i suche włosy, aby utworzyć wiele delikatnych stylizacji. Można go używać ze wszystkimi przyrządami do stylizacji na ciepło.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy delikatnie przeczesać włosy grzebieniem z szerokimi zębami. Zaczynając od końców, kierując się do skóry głowy. Na  szczególnie splątanych obszarach należy dodać więcej produktu, a następnie delikatnie przeczesać. Nie należy szarpać grzebieniem splątanych obszarów przez ostre ciągnięcie.

SMOOTH MOVE może być mieszany z innymi produktami do stylizacji, aby złagodzić utrwalenie. Przy czym ilość wody na włosach, jak również stosunek zastosowanych produktów wpływa na delikatność, miękkość i poziom utrwalenia na końcowym etapie.

TRENDY MODY:

Dla eliminacji puszenia i elektryzowania się włosów, gładkości i super objętości: równomiernie rozprowadź SMOOTH MOVE na całej długości włosów, susz- wygładzając je płaską, szeroką szczotką prostującą, podnosząc z tyłu włosy pod kątem 45 °, aż będą prawie suche. Wymieszaj 2 części  FRIZZ FREE CURL z 1 częścią METAL GEL i dokładnie rozprowadź na włosach, koncentrując się na końcach i środkowej części. Przy pomocy suszarki (najlepiej 1800 wat lub więcej) i okrągłej szczotki z włosiem mieszanym -naturalne z syntetycznym, susz włosy sekcjami, biorąc mniej niż 3 cm średnicy na sekcję i unoś je przy pomocy okrągłej szczotki pod kątem większym niż 90°, pozostawiając je na szczotce do ostudzenia. To powinno stworzyć mega objętość u nasady podczas wygładzania i prostowania włosów. Kiedy skończysz suszyć wszystkie sekcje włosów, nastaw suszarkę na zimny podmuch, użyj zimnego podmuchu dla nadania jeszcze większej objętości. Na koniec delikatnie zaaplikuj niewielką ilość SMOTH MOVE na końcach i środkowej części włosów i wygładzaj je od połowy przy pomocy prostownicy, zawsze pamiętając, aby unosić je pod kątem 45°.

WZBOGACONY O:

- ALOE VERA

- OLEJ Z NASION GRANATU

- OLEJ Z KASZTANÓW

NIE ZAWIERA

- KONSERWANTÓW

- ALERGENÓW

SKY HIGH MOUSSE 250 ml

Mocna pianka,  która zapewnia długotrwałą objętość nie obciążając włosów. Dzięki technologii "memory-hold" daje 48 godzinną ochronę stylizacji z mega mocnym utrwaleniem. Nie jest lepka, łatwo się rozczesuje, działa antystatycznie z zachowaniem 100% elastyczności i naturalnego połysku. Pomaga chronić włosy przed źródłami ciepła, wilgocią i promieniowaniem UV.

KORZYŚCI:

Tworzy i utrwala stylizacje wymagające nadania objętości, bardzo pomaga przy suszeniu i przynosi długotrwałą objętość i utrwalenie włosów. Jest odporna na wilgoć i nie wysusza włosów, nie sprawia, że stają się kruche czy łamliwe. Sprawia, że włosy pozostają  elastyczne, sprężyste i lśniące, jednocześnie idealnie ułożone. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Przechyl tę bogatą gęstą pianę, wyciśnij na dłonie,  następnie obficie rozprowadź ją na włosach tam, gdzie jest to pożądane i kontynuuj stylizację. SKY HIGH MOUSSE może być stosowany na mokre, wilgotne i suche włosy, aby stworzyć wiele stylizacji. Można nim również szczegółowo określać i kształtować  estetyczny wygląd końcowy.

TRENDY MODY:

Użyj suszarki ustawionej  na niski poziom podmuchu, aby wysuszyć włosy, zwracając szczególną uwagę u ich nasady. Im dokładniej wysuszysz piankę u nasady włosów,  tym mocniej podtrzyma ona  fryzurę i bardziej ją uniesie do góry.

Spróbuj użyć grzebienia lub szczotki aby rozdzielić włosy, dzięki czemu można będzie bezpośrednio wysuszyć ich nasadę. Aby nadać im jeszcze większej objętości, unieś włosy o 90 ° i delikatnymi, krótkimi ruchami przeczesuj w kierunku odwrotnym do wzrostu włosa. Powtarzaj te ruchy  podczas suszenia. Czynności te pozwolą na dokładne wysuszenie i uniesienie włosów.

Samo suszenie powietrzem nie nada włosom aż takiej objętości, ale nada im błyszczącego, ?mokrego? wykończenia. Możesz czesać włosy podczas suszenia, aby zapewnić im gładkość, zdyscyplinowanie bez wpływu na ich utrwalenie.

WZBOGACONA O:

- ALOE VERA

- EKSTRAKT Z CZERWONYCH WINOGRON

- EKSTRAKT Z OWOCÓW ŻURAWINY

ALOE VERA posiada właściwości nawilżające i zmiękczające. Zwiększa elastyczność przy jednoczesnym gromadzeniu i zatrzymywaniu wody. Wspomaga rozczesywanie i odżywianie, tworząc organiczną powłokę polimerową na powierzchni włosa, wygładzając go. Aminokwasy i śladowe ilości białka wzmacniają powierzchnię zniszczonych włosów, eliminując efekt puszenia.

NIE ZAWIERA PARABENÓW