produkt-Zabieg nawilżający włosy średnie i grube

Zabieg nawilżający włosy średnie i grube

Mash Up

Ten zabieg zaskoczy wszystkich, których włosy się puszą a końcówki są przesuszone. Dzięki kwasom tłuszczowym i proteinom pszenicznym zmierzwione włosy staną się od razu doskonale nawilżone, elastyczne i niebywale miękkie.

- Umyć włosy szamponem  nr 12 Hydrating Shampoo

- Spłukać i dobrze odcisnąć ręcznikiem z nadmiaru wody

- Nałożyć odżywkę nr 22 Hydrating Conditioner na całej długości włosów, masując dobrze w celu lepszego wniknięcia produktu

- Rozczesać

- Przykryć włosy czepkiem termicznym lub folią przezroczystą i pozostawić na 15-20 minut pod źródłem ciepła

- Spłukać dokładnie i odcisnąć z nadmiaru wody

- Nałożyć nr 50 Protective Protein Spray oraz  nr 54 Argan&Linseed Treatment Oil na całej długości włosów

- Przystąpić do strzyżenia bądź ułożenia fryzury

Produkty:

 

N°12 Hydrating Shampoo

Głęboko nawilżający szampon do włosów grubych, suchych, kręconych, szczególnie dla suchej skóry głowy. Formuła na bazie oliwy z oliwek sprawia, ze włosy pozostają miękkie, gładkie, z widocznie zdrowszymi końcówkami.  Redukuje suchy łupież. Zawiera proteiny pszenicy.

- Nie zawiera SLS i SLES.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N°22 Hydrating Conditioner

Odżywka głęboko nawilżająca, idealna do włosów grubych, suchych, kędzierzawych lub porowatych. Dzięki formule na bazie kwasów tłuszczowych (omega-6) i protein pszenicy, produkt zamyka łuski włosów, poprawiając elastyczność włókien i nadając włosom odporność na łamanie. Dodatkowo, mikroolejki sprawiają, że włosy stają się miękkie w dotyku i łatwe do ułożenia, z doskonałą kontrolą antystatyczną, zmniejszając rozdwajanie i elektryzowanie się włosów. Oliwa z oliwek sprawia, że włosy są głęboko nawilżone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N°50 Protein Protective Spray

Zabieg odbudowujący o natychmiastowym głębokim działaniu. Idealny szczególnie do włosów cienkich, zniszczonych i matowych. Spray keratynowy, który działa dogłębnie, sprawia, że włosy stają się grube, odbudowane i błyszczące, keratyna uzupełnia i w sposób progresywny odbudowuje strukturę włosa. Zawiera ekstrakt ze słodkich migdałów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N°54 Argan & Linseed Treatment Oil

Idealny do wszystkich rodzajów włosów, w szczególności dla suchych lub uszkodzonych. Szlachetny olejek, który daje elastyczność i gładkość. Nie pozostawia tłustego osadu i nie obciąża włosów.

Ultra lekka formuła i szybkie wchłanianie. Głęboko nawilża włosy, czyniąc ją miękkimi i mocnymi.
Bardzo pomocny również przy włosach kręconych do ujarzmienia oraz określenie stylizacji.
Podkreśla kolor i skraca czas suszenia. Rezultat jest natychmiastowy: włosy są zregenerowane, odświeżone i zdrowe. Olejek daje bardzo naturalny efekt. Naturalnie bogaty w kwasy tłuszczowe (omega-6), znane z właściwości odżywczych i rewitalizujących.
Prawdziwa uczta dla zdrowia włosów.