artykuł-Lady Barber w naszym Efekcie Wow!

Lady Barber w naszym Efekcie Wow!

Efekt WOW z Łukaszem w wykonaniu Lady Barber. Profesjonalistka idealnie dopasowała stylizację do uczestnika programu. Jej kunszt pracy podczas metamorfozy jest zniewalający, od razu możemy spostrzec, że jesteśmy w rękach specjalisty i nie musimy się niczego obawiać, gdyż Efekt będzie rewelacyjny. Tak też było z Łukaszem, którego Efekt WOW dziś przedstawiamy. Sami zobaczcie ;)


artykuł-Dziewczęco, a zarazem kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z targów Beauty Days Ptak

Dziewczęco, a zarazem kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z targów Beauty Days Ptak

Taki o to efekt otrzymaliśmy z ostatniej metamorfozy podczas nagrania programu Efekt WoW z targów Beauty Days Ptak. Subtelna, dziewczęca, a zarazem kobieca stylizacja, która idealnie wydobyła jeszcze większe piękno drzemiące w Justynie.


Weronika Walczak - zwyciężczyni FryzjerMania4 wiosna!

Weronika Walczak - zwyciężczyni FryzjerMania4 wiosna!


artykuł-Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Będzie zmysłowo, subtelnie i bardzo kobieco - nowy odcinek programu Wygraj efekt WOW z Hair Factory!

Kolor włosów jest dla naszego wyglądu kwestią fundamentalną, a wiedza o jego oddziaływaniu na wygląd jest najważniejsza. To właśnie kolor wpływa najmocniej na nasz wizerunek i to jak nas ktoś postrzega. Adriana szukała koloru dla siebie zarówno na włosach jak i w kwestii doboru stylizacji. Dzięki wygranej w programie Wygraj efekt WOW znalazła dla siebie kolor doskonały!


artykuł-Młodsza niż metryka - obniżamy wiek z efektem WOW!

Młodsza niż metryka - obniżamy wiek z efektem WOW!

Jak spowolnić wskazówki zegara czasu i cieszyć się świeżością i witalnością na długo? Wziąć udział w castingu do programu Wygraj efekt WOW i podobnie jak Urszula - wygrać go!