Powrót do piękności - EFEKT WOW - Berendowicz& Kublin Tamka/ZłotaCzęsto przy ogromie codziennych obowiązków zapominamy tak naprawdę o sobie i o swoim wyglądzie. Angelina jako młoda mama postanowiła wyrwać się z codziennej rutyny – czyli od pieluch, sprzątania czy gotowania.

Dlaczego zgłosiłaś się do Efektu WOW?
Chciałabym zmienić coś w swoim życiu i uważam, że włosy i metamorfoza będzie dobrym krokiem na sam początek!

Metamorfozą zajęli się styliści z salonów fryzjerskich Berendowicz&Kublin Tamka oraz Berendowicz&Kublin Złota.
Przed koloryzacją Angelina miała rozjaśniane włosy oraz bardzo długi odrost, którego należało się pozbyć. Po wyrównaniu koloru na głowie, Andrzej – stylista z B&K zdecydował, że włosy należy mocno przyciemnić. Zdecydował, Angelina doskonale będzie wyglądać w czekoladowym brązie, jednak to nie wszystko.
Przy twarzy, styliści dodali pastelowe, różowe pojaśnienia, które w tym sezonie było bardzo modne, a naszej modelce nadały charakteru.

Włosy modelki były bardzo puszące się i kręcone, dlatego Kacper z B&K, który zajął się cięciem – delikatnie wycieniował końcówki, aby włosy uniosły się u nasady i nabrały modnego i świeżego looku.

Katarzyna Żurawska -

Absolwentka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh w Warszawie. Wyróżnia się wysokimi umiejętnościami z zakresu makijażu, charakteryzacji, bodypaitingu. Doświadczenie zdobywała przy sesjach zdjęciowych dla Teatru Kamienica (wykonała charakteryzacje do plakatów promujących spektakle: „Lekko nie będzie”, „Dopalacze”), sesjach lookbookowych (m.in. dla Lidii Kality), przy eventach (np. Run or Death). Realizuje krótkie formy filmowe o charakterze beauty na potrzeby Internetu. Jej prace były publikowane na wystawach zbiorowych w Mazowieckim Instytucie Kultury. Na stałe współpracuje z Fundacją Piękniejsze Życie, gdzie uczy podstaw makijażu pacjentki onkologiczne. W 2017 r. została wyróżniona w konkursie o puchar młodych talentów Red Diamond -
wykonała profesjonalny make up, dostosowany do urody modelki.


Angelino, jak podobał Ci się efekt końcowy?
Efekt końcowy naprawdę mnie zadziwił! Był to dla mnie totalny szok – całkiem inna ja, taka odmieniona! Jeśli każda mama mogłaby czuć się tak jak ja w tamtym momencie, wszystkie byłybyśmy najszczęśliwszymi osobami na świecie!

KOMENTARZE