Metamorfoza Karoliny - EFEKT WOW - U FRYZJERÓW by Piotr PopławskiKarolina przyjechała specjalnie z Łodzi do Warszawy, aby przejść niezapomnianą metamorfozę czyli EFEKT WOW. Od samego początku uważała, że będzie to idealna okazja na zmianę swojego wizerunku oraz uzyskanie chłodnego koloru na włosach – czyli takiego o którym marzyła.

Aby uzyskać tytułowy EFEKT WOW, Karolina oddała swoje włosy w ręce specjalistów z salonu „U Fryzjerów by Piotr Popławski”.
Jak zauważył na samym początku Mariusz Czech, jeden ze stylistów – modelka miała bardzo ciemny odrost przy nasadzie, dlatego postanowili go rozjaśnić. Wykonano chłodny kolor z „wolnej ręki”. Ta technika, nazywana także „freehand” umożliwia dokładną koloryzację bez folii. Właśnie w ten sposób możemy uzyskać naturalny efekt rozjaśnienia. Tak było i w tym przypadku.

Atutem strzyżenia włosów Karoliny miała być zdecydowana objętość – mówi Piotr Popławski. Równo podciął końcówki oraz wykonał cieniowanie, którego zadaniem było optyczne zagęszczenie i uniesienie włosów.

W tym roku bardzo modne jest połączenie szyku i elegancji razem z luźniejszym, sportowym stylem. Wida Gryguć – stylistka z salonu U Fryzjerów by Piotr Popławski w stylizacji Karoliny postawiła na warkocza, który był dodatkowym elementem, zaraz po pokręceniu włosów.

Makijażem, w którym modelce podkreślono wszelkie atuty zajęła się Małgorzata Bałdowska ze Szkoły Wizażu i Charakteryzacji. Był on idealnym dopełnieniem całej metamorfozy.

KOMENTARZE