artykuł-Chcę wyglądać rasowo - efekt WOW z Alicją Glos-Krawczyk

Chcę wyglądać rasowo - efekt WOW z Alicją Glos-KrawczykKilkadziesiąt kobiet stwierdziło, że chce odmienić swoje życie i wziąć udział w programie Wygraj efekt WOW, jednak tylko Karolinie udało się przejść przez sito eliminacji. O tym, jak dobrze wyglądać przed obiektywem wie właśnie ona - finalistka programu wygraj efekt WOW, która wysłała do nas swoje zgłoszenie i wygrała!

 

W swoim formularzu zgłoszeniowym napisała: Chcę wygrać efekt WOW, bo pragnę zostać mamą i zmieniam pracę. Przeprowadzamy się z mężem do nowego domu i wszystko musi być WOW nowe!

Metamorfoza Karoliny rozpoczęła się od włosów...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Długie czy krótkie? Proste czy kręcone? Cięcie klasyczne czy asymetryczne? Nowy kolor czy naturalny odcień?

Wybór, jeśli chodzi o dobór fryzury, jest ogromny i wydaje się nigdy nie mieć końca...

Ale co najlepiej pasowało do Karoliny, biorąc pod uwagę typ jej włosów, ich strukturę, kolor, kształt twarzy?

Świadome Piękno: skutecznie, bezpiecznie, długotrwale - taki wariant fryzjerski wybrała dla finalistki programu Wygraj efekt WOW Alicja Glos-Krawczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten makijaż dzienny jest idealny do pracy - ma nadawać świeży, naturalny wygląd. Idealny makijaż na co dzień musi maskować niedoskonałości i pozostawiać skórę gładką, promienną. Karolina użyła kilku wskazówek Agnieszki Charysz, która maluje z pasją. Doświadczenie Agnieszki jest niezbędne wszędzie tam, gdzie ludzie są oglądani przez złośliwe oko kamery lub aparatu fotograficznego, które wyolbrzymia wszelkie niedostatki naszego wyglądu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfekcyjny makijaż to idealne dopełnienie wieczorowej kreacji. Karolina uwodzi wzrokiem-przyciąga niczym supergwiazda pełna seksapilu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kupując sukienkę, torebkę czy szpilki nie bardzo wiesz do czego będą pasowały. Wybierasz to, co Ci się spodoba, ale czy będzie komponowało się z innymi rzeczami? Świadome planowanie garderoby, by wiedzieć jak bardzo ważna jest spójność stylu to domena Magdaleny Bosor-Burkoń. Jej troska o dobry wygląd i piękno jest dostrzegalne na każdym etapie przemiany Karoliny.

Cofnąć czas? Zobacz jakie to proste i jak pięknie możesz znowu wyglądać dzięki zabiegom stylizacyjnym autorstwa Magdaleny Bosor-Burkoń!

KOMENTARZE