artykuł-AIR MAX paski, które zastąpiły folie w salonach fryzjerskich

AIR MAX paski, które zastąpiły folie w salonach fryzjerskichAIR MAX to magiczne paski, które wystarczy nałożyć na włosy, by uzyskać indywidualny efekt, który doda zjawiskowego piękna wykonanej koloryzacji i stanie się wyrazem prawdziwej fryzjerskiej fantazji każdego z Was.

 

Z perspektywy fryzjerskiej paski AIR MAX to narzędzie, dzięki któremu można nie tylko ułatwić sobie pracę, ale również w pełni wykorzystać możliwości koloryzacji, które w przypadku tych pasków są właściwie nieograniczone.

 

 

Przewaga pasków AIR MAX nad innymi narzędziami do koloryzacji jest uderzająca. Wielu fryzjerów pracuje z farbami wykorzystując folie aluminiowe. Jednak taka technika koloryzacji ma swoje minusy. Folia przepuszcza ciepło i zimno, działa więc jak radiator - rozpraszacz ciepła.
Reasumując, podczas koloryzacji z użyciem folii ciepło oddawane jest do zimniejszego otoczenia i odwrotnie: zimne powietrze chłodzi z zewnątrz mieszankę pod folią. Natomiast dzięki zastosowaniu pasków AIR MAX mniej ciepła izoluje się pod paskiem i zmine powietrze z zewnątrz nie wpływa na temperaturę mieszanki co zapenia równomierny kolor na włosach.
Dla fryzjera ważne jest również to, że paski AIR MAX pozwalają łatwiej uzyskać zamierzony efekt koloryzacji, a czystość pracy jest nieporównywalna.

 

Paski AIR MAX można wykorzystać do wykonania praktycznie każdego typu koloryzacji: ombre, sombre, cherry bombre. Paski sprawdzają się doskonale przy koloryzacjach panelowych, poprzecznych, mających na celu uzyskanie efektu światła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AIR MAX innowacyjne metody koloryzacji z myślą o kreatywnych fryzjerach, dla których praca jest pasją, a zadowolenie klienta jest priorytetem!

Paski AIR MAX możesz kupić TUTAJ

KOMENTARZE