Oczarował amerykańskie jury - Wojtek Jewuła o konkursie GK Hairartykuł-Oczarował amerykańskie jury - Wojtek Jewuła o konkursie GK Hair

ModneWlosy.pl to portal fryzjerów z pasją, mistrzów sztuki cięcia i stylizacji. Pokazujemy tych, którzy posiadają ponadprzeciętny zmysł artystyczny i wyczucie smaku. Tych, którzy w tworzeniu własnych kreacji nie znają granic.

Takim fryzjerem jest Wojtek Jewuła, który trzy dni intensywnego treningu na Florydzie z GK Hair połączył z pastelowym projektem konkursowym. Nie zabrakło oryginalnej techniki wykonania finałowej pracy, która na firmowym FaceBooku zyskała tysiące fanów i setki udostępnień.

 

Wojtek Jewuła od początku istnienia marki na rynku polskim jest związany z GK Hair, jako szkoleniowiec, od niedawna jest również Dyrektorem Artystycznym GK Hair w Polsce.
Designer fryzur, miłośnik piękna i stylu. Wyspecjalizowany w najlepszych akademiach fryzjerskich na całym świecie (między innymi w Szwecji, Miami czy Vidal Sassoon w Berlinie). Trener fryzjerstwa, mistrz awangardy. Krótkie, seksowne fryzury damskie z nutą zadziorności to jego popisowe danie.

 

 

 

 

Wojtku opowiedz nam więcej o konkursie,w którym niedawno wziąłeś udział.

Międzynarodowy Konkurs na Florydzie był zorganizowany przez Markę GK Hair. Udział w nim mogli wziąć tylko i wyłącznie instruktorzy, którzy pracują w swoim państwie z marką GK Hair, tak więc poziom konkursu był bardzo wysoki.

Droga do zwycięstwa nie była łatwa... Jaką technikę wybrałeś?

Mój znak zodiaku to Baran. Główną cechą osób spod tego znaku jest podejmowanie wszelkich działań bez wcześniejszej strategii. Wtedy, podczas konkursu cecha ta się wyjątkowa przydała, bo przyszedł mi do głowy szalony pomysł...

Przypomniała mi się historia z lat mojego dzieciństwa, kiedy dziadek uczył mnie zamiatać miotłą wykonaną z cieniutkich gałęzi.

Wymyśliłem więc narzędzie do aplikacji koloru na włosach, które poniekąd nawiązywało do miotły mojego dziadka. W kwiaciarni u mojej cioci kupiłem zwyczajną miotłę, którą potem wykorzystałem w pracy z moją modelką.

Z przeprowadzonej stylizacji powstał film, jak zareagowali inni fryzjerzy na technikę koloryzacji, na którą się zdecydowałeś?

Film zrobił duże zamieszanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Znajomi fryzjerzy dzwonili do mnie zaszokowani, bo nie mogli uwierzyć, że efekt tej pracy został uhonorowany pierwszym miejscem!

Czym dla Ciebie jest ta wygrana?

 

 

Wygrana na pewno otworzy mi drogę do międzynarodowej sceny, która jest moim celem. Nie ma lepszej motywacji i zwieńczenia poświecenia.

Już w tej chwili odczuwam efekty mojej pracy i zaangażowania.

Stylizację,którąwykonałem opublikowano w jednym z najlepszych zagranicznych portali Modern Salon.

Zaproponowano mi również zorganizowanie sesji dla GK Hair, której efekty będą wykorzystane w celach marketingowych na całym świecie .

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja kariera fryzjerska przybiera zawrotnego tempa, masz za sobą wiele konkursów, Twój fantastycznie prosperujący salon to olbrzymi sukces, ale zapytam Cię o to jakie są Twoje marzenia, gdzie Wojtek Jewuła chciałby dojść, po jakie laury sięgnąć?

Z perspektywy czasu cele się zmieniają... W moim przypadku poprzeczka nieustannie się podnosi. Najpiękniejszym wydarzeniem będzie oczekiwanie z moją ukochaną partnerką na nasze dziecko. Czekam na ten wielki dzień z wielką niecierpliwością. Termin już w grudniu!

Jeśli chodzi o zawodową scenę... Od kilku lat bardzo sukcesywnie ustalam drogę mojej kariery. Teraz czeka mnie bardzo odpowiedzialna  praca na stanowisku dyrektora artystycznego marki GK Hair . To duży zaszczyt dla mnie! Jestem w trakcie realizowania planów strategicznych marki w Polsce.

Kolejny cel to rozwijanie marki Kuźnia Fryzjerska Jewuła.

Do końca roku zamierzam otworzyć Akademię Fryzjerską w Warszawie.

A dokąd chcę dojść?

Zostawić ślad po sobie - to by było coś... Myślę, że pomoc innym w różnych aspektach życia rozwija naszą tożsamość, przyczynia się do tworzenia pozytywnej energii, przekazywanej dalej , która potem wraca do nas ze zwielokrotnioną mocą.

Moje motto brzmi:

Bariery istnieją tylko w naszych głowach.

Dziękuję za rozmowę i życzę samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej!


KOMENTARZE