Wygraj efekt WOW z Avant Apres!artykuł-Wygraj efekt WOW z Avant Apres!

"Wygraj efekt WOW" to program, który pomaga spełniać marzenia. Udowadniamy, że zabiegi z zakresu fryzjerstwa, mody i wizażu pomagają odzyskać kobiecość i pewność siebie.

Uświadamiamy kobietom, że poprawa wyglądu, zdrowia, samooceny jest w zasięgu każdej z nas!

W lipcu finalistka efektu WOW będzie gościć w wyjątkowym miejscu, w którym usługi fryzjerskie świadczone są na najwyższym poziomie, odpowiadającym aktualnym trendom prestiżowych akademii fryzjerstwa oraz domów mody.

Założyciele Avant Apres - Tomasz Marut i Barbara Pieczara - to profesjonaliści w swoim fachu, ale przede wszystkim wizjonerzy. Kiedyś podążali za swoimi mistrzami, dziś są autorytetami dla innych, podpisując swoim nazwiskiem kolekcje wiodących marek, zaświadczają o najwyższej jakości.

Propagują fryzjerstwo oparte o techniczne umiejętności, doświadczenie, precyzje działania. Operują formą, kształtem, oscylują pomiędzy klasyką i awangardą. Piękno to dla nich kształt, struktura i kolor włosa ujęte w harmonijną całość. Materią ich pracy są włosy, ale pracują przede wszystkim z ludźmi. Usposobienie, styl i sposób bycia każdego klienta, są ich inspiracją. Wykorzystując potencjał włosa, podkreślając atuty urody, wywołują uśmiech i dobre samopoczucie.

Basia Pieczara z usposobienia oraz w pracy jest perfekcjonistką. Tomek Marut zarówno w stylizacjach,  jak i prywatnie, jest bardziej żywiołowy. Ona metodyczna, on instynktowny - razem stanowią duet doskonały, który zadecydował o sukcesie, artystycznej randze i wysokiej renomie salonu. Stworzyli własny, niepowtarzalny warsztat pracy, inspirowany światowymi trendami, które chcieli udostępnić wszystkim swoim klientom. Obecnie to ich praca, kolekcje, stylizacje inspirują innych. Dzięki poświęceniu, zaangażowaniu i konsekwencji, Salon Fryzjerski Avant-Apres stał się kuźnią talentów, miejscem realizacji w sztuce fryzjerskiej, rozwoju artystycznych aspiracji. Obecnie to salon stylistów, którzy swoją osobowością, zdolnościami wzbogacają ofertę.

Barbara jako perfekcjonistka w swojej pracy dba o dokładność szczegółu, niezwykłość wynikającą z dopracowania każdego detalu. Indywidualne podejście, praktyczność, funkcjonalność, spójność końcowego efektu jej propozycji, zapracowało na przywiązanie klientów oraz kreatorów i stylistów, z którymi współpracuje.

 

Tomasz wdraża nowe idee - dla niego forma jest treścią. Szuka rozwiązań oryginalnych, łącząc elegancje klasyki i niebanalność awangardy. Jego propozycje ujmują wyjątkowym wykonaniem, doskonałą techniką, świeżością formy. Doceniła to nie tylko elita polskiego fryzjerstwa, ale także renomowane marki wybierające najlepszych stylistów.

 

 

 

Dziś salon Avant Apres, to zespół ludzi, z których każdy jest stylistą niezależnym, proponującym własne, wyjątkowe rozwiązania. Ukształtowani w murach naszego salonu, rozwijając swoje umiejętności w rozpoznawalnych akademiach, gwarantują najwyższą jakość pracy i jej efektu.

Styliści salonu Avant-Apres, gremialnie odnoszą znaczące sukcesy w liczących się konkursach, weryfikujących poziom warsztatu, niezwykłość stylizacji. Salon stał się kuźnią talentów. Upominają się o nich wiodące marki kosmetyków fryzjerskich.

 

Wygraj efekt WOW!

Każdy kto do 12-go lipca wyśle do nas swoje zgłoszenie http://modnewlosy.pl/uploads/konkurs_img/efekt_wow_formularz.pdf na adres redakcja@modnewlosy.pl ma szansę na profesjonalne doradztwo, a także zmianę fryzury. Całość nowego wizerunku uwieczni profesjonalna sesja zdjęciowa oraz film.


KOMENTARZE